
Op Discovery waant Bear Grylls zich een weg door de woeste wildernis om een veilige plek te vinden en in Far Cry 3 zoekt de gamer een weg uit de bossen om te overleven. De onderstaande comic van Actiontrip maakt duidelijk dat dit tweede een stuk makkelijker is.

Heb jij ook een leuke of boeiende tip voor ons? Stuur dan een mailtje inclusief je GamersNET-gebruikersnaam naar richard@gamersnet.nl. Volg GamersNET en de GN Lunchtip ook op Twitter en Facebook, want ook daar kun je jouw tips voor ons achterlaten.
Eet smakelijk!
Ik vond het altijd al grappige dat je moest jagen omdat deel was van de path of the warrior. Dit plaatje legt aardig goed uit hoe het jagen gaat in far cry
Haha, of als je geen kogels wilt verspillen gewoon als een bezetene met je machete achter die beestan aanrennen!
Haha leuk plaatje. Jagen in Far Cry 3 is mega vet.
Dat kan ook, maar is wel moeilijker
ziet er leuk uit wel grappig