Tijdens de D.I.C.E. Summit, een meerdaagse conferentie in Las Vegas voor de top van de game-industrie, deed hoofd van de Treyarch Studio Mark Lamia een verrassende onthulling. Volgens hem zou de iconische zombie-modus, die de Call of Duty-reek sinds Call of Duty: World at War bevat, aanvankelijk helemaal niet in de game zitten. Tijdens zijn praatje op het evenement vertelde Lamia dat een ‘creatief gezien rusteloos team’ geheel ongepland en zonder toestemming van bovenaf aan de slag ging met het project. Het team bleek dat werk zo leuk te vinden dat men ermee door ging, zelfs toen het oorspronkelijke project achter begon te lopen op schema.
Toen men bovenaf lucht kreeg van het project werd Lamia gesommeerd aan zijn ontwikkelaars te vertellen dat ze moesten stoppen met het project en door moesten met de originele game. Hij koos ervoor dit niet te doen. Deze actie zou hij later beschrijven als “de beste beslissing in zijn carrière”.
Nu, zeven jaar later, is de modus niet meer weg te denken uit de serie. Met de onlangs uitgekomen Havoc DLC voor Call of Duty: Advanced Warfare voor Xbox-consoles is ook de huidige game weer voorzien van de populaire modus. Wij van GamersNET zijn nog altijd verzot op de modus. Wat jullie?
Ik vraag me af hoe Call of Duty zou zijn geweest zonder Zombies.. Er zijn veel mensen die ik ken die alleen de Treyarch games halen (puur voor zombies).
Ik vind persoonlijk de zombie modus veel en veel leuker als de normale online modus. Heb op de PS3 met BO2 heel veel nachtelijke uren door gebracht met zombies. Ik zit ook met smart te wachten tot eindelijk Havoc komt naar de PS4.
Zombies is het leukste gedeelte van cod
Nog steeds speel ik best vaak de zombie modus in BO1 en 2.
Dit laat me wel afvragen of er ergens in de gamewereld dergelijke toffe projecten wél zijn gecanceld..
Dat is wel cool!
Gelukkig hebben ze het wel toegevoegd, ik vind zombies echt vet om te spelen, het is grappig en je moet survivallen, vooral de Zombies van blackops 2 zijn het beste! #WWE