Deze week bespreken de mannen een belangrijk onderwerp! Hoe belangrijk is Kill/Death Ratio eigenlijk?
Is winnen belangrijker dan Kill/Death Ratio? | Hot Koffie Show #89
Door - op
-->
Video's gepubliceerd voor 14 augustus 2018 zijn helaas niet meer te bekijken.
Deze week bespreken de mannen een belangrijk onderwerp! Hoe belangrijk is Kill/Death Ratio eigenlijk?
Als je met vrienden speelt ligt het meer voor de hand dat je voor de objectives en de wins gaat. Terwijl als je alleen in een multiplayer zit je waarschijnlijker vaker voor een persoonlijke victorie zal gaan op basis van Kill/Death.
Stelling: Grote uitgevers zoals EA en Ubisoft richten te veel op de winst die ze maken op een game
Haha het concept kan stilaan worden veranderd , dat ik elke week de nieuwe stelling doormail.
Ik vind het ook wel leuk om een leuke score neer te zetten (al dan niet door de kills), maar het mag je potje niet gaan beheersen.
Er zijn mensen die een heel potje zitten campen en dan K/D van 10/2 halen en dan denken dat ze goed bezig zijn terwijl je team kansloos verloren heeft. Het is ook niet gemakkelijk om in je eentje voor de objectives te gaan want dan kom je daar aan bij de vlag, staat er 10 man voor je terwijl de rest op die ene voorbijlopende kerel aan het wachten is.
Stelling: Payback is niet de grootste bitch bij shooters.
Ik wil altijd meer Tom in mn leven hehehe
Ik begin gisteravond met de beschamende K/D van 0.40 hahaha, maar daarna n nieuw waterpistool met lazers gekocht en toen ging het opeens 1000x beter, maar heb daarna niet meer gelet op mn K/D dusja… Zal niet bijzonder veel beter zijn geworden though, fps of tps zijn niet mijn forte (:
Ik ben ook zeer wisselvalling in kill/death ratio. Ik speel nu vaak rainbow six waar ik in sommige games 9 kills en maar 2 deaths heb. Als het slecht gaat heb ik dan 1 kill en 5 deaths ofzo. In deze game hangt het ook wel af van teamwork
Ik ben nooit echt met kill/death bezig speel de game gewoon hoe ik het leuk vind om te spelen.
En probeer altijd wel teamleden te helpen.
’t Is precies welke game het is. In Battlefield (Minus Hardline, dt is toch maar een schiettfestijn) geef ik net wat minder om m’n KD dan in Battlefront. Maar Battlefront laat aan het einde van rondes toch zien wie er het meeste kills heeft. Dat staat zelfs in het midden van je scherm, de objective scores staan er naast. Dan is het toch stiekem wel leuk om “Supermanneke” te zien staan.
Daarnaast moet wel gezegd worden dat in bijvoorbeeld Battlefield/Battlefront mensen vaak denken dat het één los staat van het andere. Óf je speelt de objective met een wat lager K/D, maar je wint wel. Óf je speelt voor de kills maar laat de objective gaan en je bent meer afhankelijk van je team. Oh ja, het team. Dat is ook belangrijk, soms heb je gewoon dat je een team mee, of tegen, hebt dat net als geheel wat meer gefocust is op de objective dan het andere team. Dat scheelt zeker in Battlefield nogal.
Mijn reactie begint nu al chaos te worden, maar toch om het even te zeggen. Mensen spelen vaak niet aggresief genoeg in shooters, ze spelen óf defensief op de objective, óf aggresief buiten de objective voor een hoog K/D. Speel aggresief óp de objective en je wint (meestal). Ik zit momenteel op een 70% win ratio op Battlefront, maar m’n K/D is ook zeker bovengemiddeld. Ik spring er gewoon in, maar zolang het me lukt om op de objective telkens 2+ enemies mee te nemen voordat ik zelf dood ga, dan kan m’n team de rest doen.
Bij een game als Call of Duty ga ik wel voor een positieve k/d.
Bij een game als Bad company2 ga ik voor points omdat die game zo lang duurt qua levelen.
Mij zie je overigens niet campen, dropshotten of quickscopen.
Stelling:
Is het jammer dat sommige indy’s niet de hype krijgen en niet zo veel verkocht wanneer ze goed zijn. Terwijl een blockbuster als Watch Dog’s juist heel slecht is en dan wel veel verkocht word.
Ik vind het belang rijker om te winnen dan dat mij kd hoog is maar ik vind het wel fijn als mijn kd positief is.
persoonlijk ga ik altijd voor objective, want kill/death ratio maak me geen reet uit.
als snap ik ook niet helemaal waarom sommige daar zoon enorm drama van maken, maar dat zal dan wel aan mij liggen
Win loss is in CoD niet representatief voor hoe goed je speelt. Je mag zelf wel lekker 30 om 6 gaan maar dan verlies je nog steeds doordat de rest van je team gezamenlijk 20 kills heeft.
Als ik cod speel is kd wel belangrijk en win niet, maar dit is bij cs go dus precies het tegenovergestelde
1.7 kd in black ops 3 ps4 kom vechtuh. iedereen die zegt dat kd niets uit maakt is dikke noob hahaha /s
Maar serieus: Ik speel vaak wel voor een goed K/D. Geeft me iets om naar toe te werken. In Battlefront had ik dit juist veel minder. Vond het altijd leuker om gewoon veel score te halen om bovenaan te staan, op welke manier dan ook.
Ik zelf ga altijd op de objectieve en vind het ook fijner als mijn team dat doet. Natuurlijk is het leuk om een leuke k/D te krijgen maar ga dan team deathmatch spelen (vind ik). Ook gaan sommige mensen voor k/D bij een spel zoals Rainbow Six Siege, dat snap ik al helemaal niet… Dus ik vind objectieve belangrijker
Slecht is… Lijkt mij meer een mening, ik heb er enorm van genoten.
Een potje verliezen omdat je team zich heeft verstopt vind ik persoonlijk erger dan me k/d. Ik speel zelf altijd op de objectives en in bv SWB heb ik nu een k/d van 1.06. Het ligt gewoon aan je team of het wel of niet lekker verloopt in een potje.
Ik zat gewoon op Peter te wachten tot hij zou beginnen over zijn k/d in Battlefront xD Bij mij is het eerder een mix van beide. Ik wil winnen, maar ook een goede score hebben.
Stelling: Alpha’s en bèta’s moeten gratis toegankelijk zijn.
Voordat je een game gaat kopen zou je het liefst eerst een demo willen spelen van het spel. Anno 2016 zijn er vrijwel geen demo’s meer. Bij sommige games heb je alpha’s en bèta’s die voor iedereen toegankelijk zijn en bij andere games alpha’s of bèta’s waarvoor je moet pre-orderen, zoals bij The Division en RollerCoaster Tycoon World.
peter is de robin in mijn hood Kappa
Ik speel alleen COD: WAW Zombies….. dus denk winnen?
Hoewel ik er af en toe wel een beetje heen kijk is het voor mij belangrijker een potje te winnen dan of ik wel of niet levend het einde van het potje haal en hoeveel kills ik kan doen voordat het mijn beurt is om te sterven. Ik wil me nog wel eens opofferen door aan 1 kant een diversion te doen zodat mijn teamgenoten vanaf de andere kan kunnen aanvallen. Niet goed voor mijn KD ratio, maar uiteindelijk win je er wel de potjes mee. En ik speel nogal veel met randoms in het team, dus dan is een goed KD ratio behouden nogal erg moeilijk.