Activision heeft gisteravond vriend en vijand verbaasd: in het vierde kwartaal van 2013 gaat namelijk een nieuwe Call of Duty verschijnen. Verrassing!
Volgens Dennis Durkin, CFO bij Activision, moet de volgende iteratie in de bekende shooterserie de lat wat betreft innovatie nóg hoger leggen:
The Call of Duty franchise continues to set the bar for innovation and we expect a new Call of Duty game in development for 2013 to raise that bar even higher. There is increased volatility this year due to the ongoing console transition, which makes predicting the future more challenging than during normal uses in the cycle. For Call of Duty, consistent with our past practices, we are planning for the main line release in Q4 to be down versus 2012.De geschiedenis van de afgelopen jaren leert ons dat we dit jaar een nieuw deel in de Modern Warfare-reeks kunnen verwachten, ontwikkeld door Infinity Ward. Een release zou volgens het gebruikelijke schema ergens begin november zijn, al moeten dergelijke details nog door Activision bevestigd worden. Het sluit in elk geval aan bij eerdere geruchten van Captain Price.
Hopelijk wordt hij super vet
Ik hoop ten zeerste dat hij dit niet serieus neemt, aangezien innovatie ver te zoeken is sinds MW2.
Hahahaha , sorry ik moest even lachen om de harde waarheid.
Verder mogen ze wel meer innovatie gaan tonen , ik denk dat de consument t wel een beetje zat is om het zelfde spel steeds voor de zelfde hoge prijs aan te schaffen.
Verrassing! Activision komt met een niet CoD aanzetten dit najaar!
Ben benieuwd MW3 was en is zwaar hopeloos
jilsdsaldjakl
Innovatie? In de COD games? Het is jaren geleden dat we dat gezien hebben
Geloven ze dit zelf eigenlijk nog?
Zal me niks verbazen als ik later met me pensioen op de Playstation 80 nog steeds een 50e opvolger met dezelfde engine aan het spelen ben
nou, geen inovatie in cod?
kijk dan maar eens naar Blops 2, die heeft meer inovatie dan jullie denken
Dat is niet, Future warfare is er al heel lang en die leek ook een beetje te veel op starwars met zun vier voeterige tanks.
Wat een verassing…
Ik wil geen ruzie of discussie beginnen, maar ga alsjeblieft eerst Star Wars films kijken en bepaal daarna of je Blops 2 op Star Wars vind lijken. Ik zeg dit omdat Blops 2 TOTAAL NIET op Star Wars lijkt. Hooguit de 4 voetige tanks die je noemt. Maar in Star Wars zien die er heel anders uit en hebben een ander doel en ze schieten plasma achtige kogels en niet zoals in Blops2 gewone kogels van lood.
oh god please, weer een pedo netwerk erbij ! Elke cod zit overspoelt met kleine kinderen van 13 tot 16 , Wanneer begint cod weer aan de volwassen gamers te denken -.-
Je komt ze ook wel eens van 10 tegen. Heel af en toe zelfs van 8. En het rottige is dat ze nog allemaal een microfoon hebben ook.. Nee. Ik hou het mooi bij Call of duty 1,2 & 4.
+1 , ze zeggen trouwens wel we leggen de lat nog hoger! Maar sinds cod4 is het alleen maar omlaag gegaan hmmzz… XD
+1 , ze zeggen trouwens wel we leggen de lat nog hoger! Maar sinds cod4 is het alleen maar omlaag gegaan hmmzz… XD[/quote]
Inderdaad.
Legt de prijs nog hoger*
Als die inovatie een nieuwe engine is dan heeft hij gelijk maar dat zal wel niet zal nog steeds zelfde worden als altijd.
wow had ik niet verwacht (dus wel)
Jongens.. kunnen we niet gewoon even kappen met die negatieve comments over Call of Duty. Ze zijn niet meer origineel..
COD verkoopt ieder jaar super goed en het blijft een leuk spel om te spelen. We shall see.
Als ze innovatie gaan tonen, ga ik deze game zeker kopen! Alleen bedoel ik echt innovatie, niet zoals de ”innovatie” tussen MW2 en MW3, of Blops 1 & 2. Maargoed waarschijnlijk zullen ze met innovatie wel weer nieuwe guns en maps bedoelen.
Grappig, COD is ook niet meer orgineel.
De negativiteit is volkomen terecht.
dit is nu typisch gevalletje shut up and give us money
Als de game nou ook is een keer origineel wordt wil ik dat best overwegen.
+1
TRUE! Alleen ik weiger!
nou de nieuwe xbox en playstation uitkomen… is het dan niet tijd voor een nieuwe engine? want dat was altijd het excuse