Het internet stond gisteren zo’n beetje op zijn kop toen Rockstar een tweet met een rode, gehavende versie van hun logo op het internet slingerde. Al snel werd er gespeculeerd dat Rockstar hiermee een eerste teaser vrijgaf van een nieuwe Red Dead-game en deze gedachte is vandaag ineens een stuk waarschijnlijker geworden. De GTA-ontwikkelaar heeft namelijk een nieuwe tweet de deur uit gedaan en daarin wordt wel heel sterk naar het Wilde Westen gehint.
De onthulling van een nieuwe Red Dead-game lijkt dus slechts een kwestie van tijd. Het lijkt immers niet erg waarschijnlijk dat Rockstar al deze hype opzet voor enkel een remaster van Red Dead Redemption voor de PlayStation 4, Xbox One en eventueel ook pc.
— Rockstar Games (@RockstarGames) October 17, 2016
red dead magnificent 7
Red Dead Online!
Key features
Buy properties.
Be an outlaw or bounty hunter.
Steal or buy horses.
Hang your enemies.
Duals.
PvE and PvP missions.
Hookers.
And wear a coyboy hat.
Als er een like button zou zijn, had je een duimpje omhoog gekregen.
Aaaaaaaaaawwwwyeahhhhhh
Die in t midden ben jij en de rest zijn je luitenanten die de districten bewaren. Je gaat je vader avengen.
Vet, zoals het er nu uitziet gaan we een game krijgen waarin je de baas bent van The Ridiculous 6, van de gelijknamige hit comedy film met Adam Sandler en Rob Schneider.
och vet zeg!! nu maar hopen op een nieuwe game en geen remastered thing
Dus eigenlijk Mafia 3, maar dan goed?
Ik zie hem wel eind 2017-begin 2018 verschijnen met een pc-port van het vorige deel ervoor. 😛
Ben nu wel benieuwd hoor!
Wow! Heb hier onglooflijk vee zin in! 😀 HYPE 😀 Ik word de #KONING van het wilden weste!! 8)