Na een reeks DDoS-aanvallen van hackersgroep Lizard Squad was zowel het PlayStation Network als Xbox LIVE het grootste deel van de dag onbereikbaar. Die ellende ging ook vannacht nog door, maar Xbox LIVE lijkt inmiddels langzaam terug te keren.
Hoewel sommige gamers nog steeds last hebben van inlogproblemen, lijken de meesten weer probleemloos te kunnen gamen. Microsoft laat weten ook voor de eerstgenoemde groep naar een oplossing te zoeken:
Some Xbox One users may currently be experiencing issues signing into Xbox Live. Please see http://t.co/99xfLNN0o8 for more info. ^AD
— Xbox Support (1-5) (@XboxSupport) 26 december 2014
@BSGHDGAMER NO ETA available yet, but our Team is working to fix it as soon as possible, thank your patience.
— Ask PlayStation (@AskPlayStation) 25 december 2014
ik kan gewoon weer inloggen met me ps acount op me ps3
Levenloze idioten….
zolang vanavond alles het weer doet hoor je mij niet klagen
Ik wil nog wel ff de sneeuw uitproberen in gta!
Psn lijkt ook weer langzaam te werken. Ik kan in iedergeval mijn ps app openen wat gister niet het geval was.
Ik probeerde rond 2 uur snachts nog eens online te komen en kwam gewoon online met GTA Online. Tot mijn verbazing kreeg ik ook nog de festive present die alleen voor de 25e bedoeld was. 8)
Mijn broertje was een uur geleden nog online.
Nu hij weg is, probeer ik het eventjes en nog steeds niet
waarom is gamersnet altijd zo laat met de nieuws???
ah dadelijk even mijn XB1 aanzetten en naar XUR gaan… even mijn wekelijkse boodschappen doen…