Rise of the Tomb Raider werd tijdens de E3 van dit jaar aangekondigd, maar naast enkele beelden was er weinig bekend over het vervolg van Tomb Raider. Nu heeft Microsoft bekendgemaakt dat de game exclusief in 2015 naar Xbox zal komen. Welke console hiermee bedoeld wordt, is niet bekendgemaakt, noch of de game later alsnog op andere platformen verschijnt, maar waarschijnlijk betekent dit voor nu een launch op zowel de Xbox 360 en Xbox One.
Rise of the Tomb Raider moet in de kerstperiode van 2015 komen te verschijnen.
Normaal baal ik altijd van dit soort dingen. Maar aangezien ik de eerste Tomb Raider zo slecht vond. Vind ik dit nieuws niet zo erg.
Ik denk dat meer time exclusieve is en naderhand gewoon na playstation en pc komt, of misschien gaat het wel over een dlc pakket gewoon.
Bij de laatste tomb raider liepen ze al te zeuren dat 7 miljoen verkopen niet genoeg waren nu worden het er alleen maar minder.
Baal hier erg van, neem aan dat ie later wel uitkomt voor pc en ps4 maar het eerste deel was zo fucking awesome dat ik em zo snel mogelijk wil hebben
Fffffuuuck! Dat is onverwachts, hoeveel geld heeft Microsoft betaalt om een tripple A game alleen voor hun console (s) uit te brengen!
Ik hoop inderdaad dat het een timed exclusive is
Ik vond de reboot/remake namelijk echt super, maar ik hoop van harte datik hem straks gewoon op de ps4 of de pc kan spelen 
“Exclusively on Xbox in 2015.”
Haha geweldig arme Sony fanboys.
Ik heb TR nooit gespeeld, ik mis er niets aan, maar het is wel verrassend. Zo verkoop je uiteindelijk wel een paar X-boxen extra, misschien wel een slimme zet van MS.
Het specifieke 2015 dat zij noemden vind ik ook al verdacht.
Ik denk ook wel dat de kans op een timed exclusive groter is dan dat de game voor altijd exclusief blijft.
Ze hebben Uncharted al.
Dat valt inderdaad op meerdere manieren te intepreteren.
Wat wel apart is, dat Tomb Raider groot is geworden op de PS, het zou zomaar kunnen dat je het einde van een franchise meemaakt.
Inderdaad gun de arme Xdoos mensjes ook wat.
Wat wel een apart is, dat Tomb Raider groot is geworden op de PS, het zou zomaar kunnen dat je het einde van een franchise meemaakt.
[/quote]
Idd, en wat soldierarjan zegt is helemaal waar, eerste zeuren ze over de verkopen en nu word het uitgebracht op maar 1/2 consoles.
Want dit is wel een hele makkelijke manier om een franchise in één keer af te schieten zeg.
DIT IS GEEN TIJDELIJK EXCLUSIVE, DIT IS VOLLEDIG XBOX ONLY.
abload.de/img/clipboard01yzsji.jpg
Tijdens de E3 deelde Sony klappen uit, nu deelt Microsoft een klap uit. Deal with it.
Sony maakt exclusives, Xbox koopt exclusives. Tomb Raider is geen franchise die vast zou moeten zitten aan één platform. Ik vind dit een erg zwakke move van Microsoft al is het waarschijnlijk een tijdelijke exclusive.
Slecht? Ben je op je hoofd gevallen?
ik hoor een hoop gejank om exclusives. Precies wat ik vroeger ook deed. Nu ik zowel een PC, Playstation en Xbox (360) heb (XBOX One komt uiteraard 5 september), kan ik alle exclusives spelen die ik maar wil.
Simpel toch? Het is wellicht 400 euro duurder dan 1 console, maar ach. Als er zoveel exclusives komen, vind ik het zeker waard. 8)
Niet iedereen beschikt over zoveel geld of vind het niet waard om beide consoles incl game pc te kopen, simpel toch..?
Sommige mensen geven die 400 Euro liever aan andere dingen uit dan een extra console die grotendeels stof staat te verzamelen…
Persoonlijk heb ik genoeg aan mijn PC en PS4 en als er een game niet uit komt op een van deze platformen is dat jammer maar helaas. Ik ga geen 400 á 500 Euro extra uitgeven aan een 2e Console speciaal om die paar exclusives te spelen waarvan sommige later alsnog naar de pc (of PlayStation) komen.
Of de tijd!
*Mompelt iets met Ryse: Son of Rome en Dead rising 3*
tombraider.tumblr.com/post/94529480860/rise-of-the-tomb-raider-update
Zal waarschijnlijk permanent exclusive zijn.
Auwch zou wel een beetje zuur zijn
Maar anderzijds zullen er in 2015 genoeg games zijn op de PS4 
idd maar dan moet je wel wat slimmer zijn in je keuze! en niet meelopen met de rest! ik heb hier beide consoles, en als ik eerlijk mag zijn , heb ik spijt van de aankoop van de ps4…. hij hapt evenveel stof als mijn ps3 in de tijd!!
dat TR excl naar MS gaat is geweldig nieuws , MS geeft het idd wel gekocht , maar het is wel een zeer slimme koop ! Dit is weer een zware klap in het gezicht van sony!
Volgens mij is het een lichtpuntje voor MS, sinds de introductie van de PS4 gaat de console als een raket!

Of het voor Sony zo’n ramp is moet nog blijken, voor veel PS gamers is er voorlopig wel kwaad bloed gezet naar Square Enix.
Ik denk dat hier geen winnaars uit voort komen, alleen verliezers.
Zware klap in het gezicht van Sony?
eerder een ramp voor Gamers, Tomb raider (reboot) is namelijk een geweldig multi-media spel en ik heb er van genoten op de PC en vindt het dus schandalig dat de zoveelste multi-media game wordt opgekocht door een console ontwikkelaar om vervolgens op de console in kwestie exclusief laten uitkomen.
De gamers zijn gewoon de verliezers van deze hele onnodige console oorlog.
Ik vind het ook erg zwak dat ze deze exclusief voor de xbox doen, dit is een spel dat op alle platformen gewoon moet uit komen
Mij ga je niet horen klagen over mijn keuze hoor
(ps4) zeer tevreden mee, en met tomb raider tsja jammer.. maarja zo gaat het al langer in de industrie. Volgende keer zorgt sony weer wat voor ps 4 en kunnen de xbox one gebruikers lekker klagen 
Man wat baal ik hiervan zeg. Maar goed het is niet anders. Hopelijk blijven de Uncharted games wel nog gewoon komen, dan vermaak ik me daar wel mee.
Belachelijk.. Ik vraag me af hoeveel Microsoft hun heeft betaald. Nadat ik hierover had gehoord heb ik besloten Rise of the Tomb Raider niet te kopen. Weg met jullie omkoperij. Tomb Raider is gewoon een multiplatform game een geen exclusieve/console verbonden game. Ik vind dit echt een slechte zet van Microsoft. En voor degenen die zeggen dat dit een klap in het gezicht van Sony is.. (Zoals anderen al hebben gezegt) Dit is een klap in het gezicht van de gamers/Tomb Raider fans, niet van Sony.
Mijn Xbox gaat geen Tomb Raider draaien.
argh…dat wordt nog even wat langer wachten
Gamers als jou moeten ze van deze aardbodem doen verdwijnen, dat jij uberhaupt dit soort maffia praktijken steunt. Omdat jij alle consoles bezit (pics or it didn’t happen) mogen ze dit doen? Dit is een gewoon een trap in de rug voor heel veel GAMERS.