Uitgever Electronic Arts heeft beloofd dat de lancering van SimCity in Europa gesmeerd zal verlopen. Dit maakte EA bekend nadat gisteren aan het licht kwam dat Origin het zwaar had kort na de Amerikaanse lancering. Gamers konden moeilijk spelen en er was een behoorlijke, digitale wachtrij.
Via Twitter heeft EA laten weten dat men helemaal klaar is voor een smooth launch in Europa.
Bekijk onze video review en de geschreven SimCity review om te lezen waarom deze titel echt de moeite waard is.
En of hij gesmeerd zal gaan lopen ik ga hem gewoon halen op disc formaat inplaats van hem zo te downloaden via Orgin.
Wordt Sim City vandaag precies om 0:00 vrijgegeven, dit wil EA games nogal vaker doen vanplaats vaste tijden zoals Steam. Ach ik zie het wel van zelf, ben toch volop bezig met Arma 3. Dan download ik Sim City in de tussen tijd wel, zal pas dit weekend aan de slag kunnen.
Maar hoop voor andere mensen dat de server’s stabiel blijven lopen! Altijd een ergernis als de servers bagger zijn.
We zullen van eigens merken of het soepel gaat in europa en anders moet je maar even geduld hebben.
Volgens Origin kan je Sim City al pre-loaden. Het engiste wat Origin download is de Launcher van Sim City, wat een klein aantal MB weegt. Als ik pre-load wil ik het hele spel kunnen downloaden, en niet alleen de launcher.
Maargoed, op 7 Maart 0:01 (over 1 uur en 45 min) wordt Sim City geunlocked.
Lekker gelukt EA!
