Abonnementsdiensten schieten als paddenstoelen uit de grond en ook de Japanse uitgever Square Enix lijkt een dergelijke dienst te overwegen. Topman Yosuke Matsuda zegt dat er veel vragen komen over de komst van een abonnementsdienst.
Het is niet duidelijk in welke vorm de dienst zal verschijnen. Het is zelfs nog niet zeker of er überhaupt een dienst zal komen. Vorige week kondigde Ubisoft een eigen dienst aan voor vijftien euro per maand.
Denk jij dat het verstandig is om nog meer diensten aan te bieden? Laat het ons vooral weten in de reacties!
Ook al?
Ach ja ze ruiken geld dus komen ze allemaal met een abonnementdienst.
Ja want er zijn er nog niet genoeg met alle gaming- en videodiensten… Mensen zullen keuzes moeten gaan maken en ik denk niet dat iedere partij, waaronder een Square Enix, veel mensen aan zullen trekken.
Mensen moeten hun tijd die ze in games kunnen steken en hun geld gaan verdelen over alle diensten die er nu al zijn. Je kunt niet alles hebben tenzij je geld en tijd teveel hebt. Dan moet je wel heel bijzonder zijn willen mensen nu nog speciaal voor jou kiezen en ik denk echt dat bedrijven zoals Square daar niks te zoeken hebben.
Of maak met z’n allen gewoon een grote abonnementendienst of doe niks.
Tja als iedereen het doet…