De ruzie tussen Konami en Kojima lijkt nog lang niet voorbij. Wegens onenigheden tussen beide partijen eerder dit jaar, is er besloten andere wegen te gaan bewandelen. Dit resulteerde onder andere in de annulering van Silent Hills. Hier is het echter niet bij gebleven. Konami heeft namelijk besloten om de naam van Kojima Productions te verwijderen van de box art van Metal Gear Solid 5.
Een aantal dagen geleden maakte de Japanse stemacteur van Snake al bekend dat Kojima Productions zijn deuren definitief heeft gesloten. Ondanks dat Kojima vaak heeft gezegd dat hij aan zou blijven tot aan de release van Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, lijkt het erop dat de relatie tussen hem en Konami alleen nog maar is verslechterd.
Wat vinden jullie van de actie van Konami? En hoe zijn jullie de toekomst van Kojima? Laat het weten in de reacties!
Weet je wat… F*ck you Konami (Of wie daar de grote baas is)!! Echt waar. ๐ก
Ik vind dit echt ontzettend kinderachtig. Jullie behandelen Kojima nu als oud vuil!
Jullie poroberen alles uit te wissen als het gaat om (de naam) Kojima en alles wat hij voor het bedrijf heeft gedaan, dus de zelfde man die jullie een grootdeels legendarische heeft gemaakt met zijn games!
Hij verdient net zoveel herkenning voor zijn inzet net als iedereen van het fantastisch team rond MGSTPP!
Konami is echt een leeg onhulsel geworden van iets wat jullie ooit waren.
Maar nu… i have lost all my respect for you!!
Wat, oo wat is er TOCH gebeurd daar?!?
๐
Het is maar waar je je druk om maakt..
Zelfs geen KojiPro logo…
Net goed, die Kojima denkt dat alles om hem draait!
J/k, belachelijke actie natuurlijk van Konami. Het liefst zou ik de game boycotten, maar dat doe ik bij het volgende deel wel als Kojima hem niet heeft gemaakt, want ik heb er iets te veel zin in. ๐
Wat daar gebeurd is zullen we wel nooit weten, maar als zoiets in Japan gebeurd dan zal het ’t daglicht niet kunnen verdragen vrees ik. Zoiets doen als pesterij is hoogst on- Japans en enkel als Kojima echt veel schaamte op zichzelf of Konami heeft afgeroepen lijkt zo’n stap denkbaar. Aan elk verhaal zitten 2 kanten en ik denk dat Kojima alles zo gelaten accepteert omdat hij bang is dat de waarheid aan het licht komt; een man met een ego zoals het zijne was anders al lang uit de school geklapt!
Ik heb er veel over gehoord maar snap er eerlijk gezegd niet veel van. Als Kojima wel aan de game heeft meegeholpen vind ik het erg raar en slecht dat hun naar zomaar word verwijderd, los van dat ze hun deuren sluiten.
Gaat lekker daar
stelletje kleuters. zou een volwassen zakenwereld moeten zijn
Als het om games gaat is iedereen een kleuter (in hart) ๐ Desalniettemin is dit een triest iets mja..