MENU

Geruchten rondom Star Wars-spinoffs

Sinds de aankoop door Disney van de Star Wars-franchise, en de daarmee bekendmaking van Star Wars: Episode VII, riepen veel mensen al direct dat met Disney de science-fiction melkkoe rijkelijk uitgeknepen zal worden. Die voorspelling lijkt uit te komen, nu zeker is dat er spin-offs zullen verschijnen rondom bekende Star Wars-personages.

Deze losse films zullen zich naar verluidt voornamelijk richten op gevestigde personages in het Star Wars-universum. En wie anders dan Yoda mag het startsein geven. Tenminste, zo stelt Harry Knowles van Ain’t It Cool News. Knowles zou goed ingelicht zijn door bronnen bij Disney. Er is bij de studio ook overwogen om een spin-off te maken over Jabba, waar George Lucas wel een aantal ideeën voor had. Maar uiteindelijk is toch besloten om te beginnen met Yoda.

Het is nog onduidelijk wanneer de eerste opzichzelfstaande Star Wars-film zal verschijnen, maar reken maar dat het nog een aantal jaar zal duren.

Benieuwd we zijn er naar. Ook jij?

Het is niet mogelijk om op dit bericht te reageren