Vorige week kwam Nintendo met de aankondiging dat er een Mario Kart gaat verschijnen voor je smartphone. Mario Kart Tour moet ergens tussen april 2018 en maart 2019 uitkomen, maar meer is er toen niet bekendgemaakt. De CEO van ontwikkelaar DeNA heeft echter nog iets losgelaten.
Isao Moriyasu beweert namelijk dat Mario Kart Tour een zogenaamde ‘free-to-start’ model krijgt. Het is niet helemaal duidelijk wat hij hiermee bedoelt, maar het lijkt erop Mario Kart Tour dezelfde behandeling krijgt als Super Mario Run. In deze mobiele game waren de eerste paar levels gratis te spelen, maar wilde je de volledige game dan moet je een tientje betalen. Hoe dit in Mario Kart Tour wordt verwerkt is nog volstrekt onduidelijk.
DeNA CEO said “Mario Kart Tour,” a Nintendo-DeNA smartphone game planned for FY18, will be free-to-start.
— Takashi Mochizuki (@mochi_wsj) 8 februari 2018
Beetje jammer dat dit al woensdag bekend was
Ik lees het nu voor het eerst.
Als ik ervoor moet betalen, sla ik het spel wel over
Sinds wanneer is het raar om te betalen voor een game?
Mario Kart Tour moet ergens tussen april 2018 en maart 2019 uitkomen,
beetje brede release datum niet…. met andere woorden. het kan dit jaar nog komen. Maar t kan ook volgend jaar pas komen XD..
@dennisduin.
Free-to-start staat er in de titel. Dus spelen zal wel gratis zijn maar wellicht sommige dingen betaald.
Als je dan voor bepaalde content [KUNT] betalen dan denk ik datje niets te klagen hebt. Want zo is dat toch bij heel veel mobiele spelletjes.
Ik snap dat inderdaad ook niet. Natuurlijk is er een verschil tussen mobiele games en spellen voor console/pc, maar ik weet heel zeker dat er betaalde mobiele games zijn die flink meer waard zijn dan menig indie op Steam.
Raar concept, is dan toch gewoon een demo dat je krijgt?

Elke game met een demo is dan ‘Free to start’.
free to start… pay to win… blabla
Ik zou er makkelijk voor betalen. Ik bedoel, het is Mario Kart op de f** telefoon!