Menig zelfrespecterende gameliefhebber heeft Assassin’s Creed inmiddels torenhoog op zijn verlanglijstje staan en velen kijken dan ook reikhalzend uit naar de releasemaand november. Voor wie goede hoop had voor een voorproefje van de game is er slecht nieuws. Vandaag zijn namelijk de woorden ‘er komt geen demo’ uit de mond van Jade Raymond gesprongen. De charmante lead producer trok de vergelijking met Grand Theft Auto. ”Er was eigenlijk geen manier om demo te maken. En ik denk dat het dezelfde reden is waarom GTA geen demo heeft – wanneer er sprake is van een stad is het moeilijk om te beslissen wat je er precies instopt.”

In Assassin’s Creed speel je Altaïr, leider van de Assassijnen ten tijde van de Middeleeuwse kruistochten. In de game neem je zijn rol als sluipmoordenaar op je, zodat de game vooral zal bestaan uit observeren, sluipen en moorden. Wanneer je je ‘target’ hebt gekregen en je weet wie je volgende slachtoffer zal worden, heb je de keuze uit een scala aan mogelijkheden om de ongelukkige om het leven te brengen. Zo zul je hem/haar eerst kunnen observeren om diens dagelijkse route te ontdekken, waarna je een hinderlaag aanlegt en het slachtoffer een kopje kleiner maakt. Hierop zijn talloze variaties, ook omdat Altar erg lenig is (hij schijnt 50% van de vaardigheden van de Perzische Prins te hebben) en volgens Ubisoft alle kanten uit kan.
Assassin’s Creed zal in november verschijnen voor de Xbox 360 en PlayStation 3. De PC-versie wordt begin 2008 uitgebracht. De speciale editie komt op 13 november in Amerika uit, maar een Europese releasedatum is nog niet bekend.
Dat is niet eerlijk :(.
jammer
maar verstaanbaar 
lijkt me loogis zo een spel daar kun je amer een demo van make
jammermaar,ik kan het begrijpen
ik had het best wel eens wilen spelen, maar het spel zelf hoef ik niet.
Waarom kunnen ze dan wel een demo laten zien op de TGS of de E3??? Ik had wel graag een demo gewild want ik weet niet of dit mijn smaak is.
Dat is de debug versie die ze laten zien. Alleen voor programeurs en dan bepalen ze tevens wat je te zien krijgt.
jammer, maar ik begrijp het het moet een voorproefje blijven. maar daardoor verdwijnt hij niet van mijn verlanglijstje
Erg jammer natuurlijk
.
Maar aan ene kant snap ik het wel het is zo’n spel dat je gewoon in 1 keer door moet spelen
Ze zijn gewoon bang dat we de Demo slecht vinden, en daarom de game niet kopen
tsss… grapjas.
Gewoon kopen die game.
ja,jij was wel blij met de demo van freddie fish
hmmm jammer was wel echt benieuwd!!!!
het is natuurlijk niet leuk, maar wel heel logisch. Wat wil je dan, dat je straks in een keer tegen een onzichtbare muur oploopt. of dat ze overal muren moeten plaatsen, wat er waarschijnlijk weer voor zorgt dat AC uitgesteld word 8)
Als ik De demo er wel was had ik hem tog niet gespeeld
Wil geen stukje van het verhaal weten Speel het hele spel wel
uitgesteld naar 2008 en dan nu nog geen demo
jammer dat er geen demo komt had ik eigelijk wel verwacht bij AC, wachten maar op de release in 2008 dan maar
Ik denk niet dat ik hem nu ga kopen(wacht eerst de reviews af) aangezien ik niet weet of je maar heel weinig kan vechten en moorden.
gaat ie dom berichtjes plaatsen om hogere rang te krijgen. je rang is dan geen noob meer, maar je doet nog wel n00b
Mij maakt het niet uit wat jullie zeggen trailers zeggen mij al genoeg: KOPEN!!!!
inderdaad:P
ik weet niet of ik hem wel wil toevoegen:P:D
)aan de ene kant best begrijpelijk
)
wat moet je in zon demo doen
en wat Devin360eu laat mij dan maar he spel spele i plaats dat ze stukje van verhaal erin doen
laat november voor mij maaar beginne ( nog een maand mjaa
Heb geen demo nodig koop zowiezo hem wel.
waarom zou je t niet doen?
tsjah, , is mischien wel beter.. een demo kan erg teleurstellend worden…
jammer
niet begrijpelijk


nu koop ik hem meschien niet
ze hadden ook 1 gebouw kunnen nemen waar je een beetje op kon klimme
kan je in ieder geval beetje wennen en kan je kijken of je pc het net wel of niet aankan!
Groeten D!amond
jammr