MENU

Killzone 2 update v1.21 volgende week beschikbaar

Killzone 2 is al een tijdje uit en geeft mensen de kans om zich lekker uit te leven op wat Helghast. Een aantal weken geleden kwam Guerrilla Games met een update die onder andere de bots uit de multiplayer haalde.

Volgende week komt Guerilla Games met een nieuwe update die de bots weer terughaalt en nog veel meer problemen oplost. Zo zijn er wat fixes gemaakt op de Y-as van de controller, die soms wat moeilijkheden vertoonde bij het snipen en nog veel meer. Voor de gehele lijst kan je hier terecht.


Na het aardig succesvolle Killzone wordt er nu veel verwacht van Killzone 2, het vervolg dat al in 2005 op de E3 werd aangekondigd. Killzone 2 is een futuristische shooter – en ontwikkeld door het Nederlandse Guerrilla Games – die zich op de planeet Helghan zal afspelen. Daar moet je gemuteerde mensen in grote getalen afmaken. Dat zal niet geheel gladjes verlopen, aangezien deze tegenstanders onder andere het weer kunnen manipuleren.

Wil je meer weten over Killzone 2? Lees dan eens onze uitgebreide review!

Killzone 2 is reeds verschenen voor de PlayStation 3.

  1.   
    Rickass93's avatar

    Goed opgelost!

  2.   
    Overload14's avatar

    idd heel slim gezien 🙂

  3.   
    martijn901's avatar

    lijkt mij ook goed opgelost heb hem pas een paar dagen maar het is een geweldig spel

  4.   
    gloudvis's avatar

    Go guerilla!

  5.   
    nanathan's avatar

    toch weer een leuk lijste updates