Het grootste project van Hollandse bodem is momenteel natuurlijk Killzone 2 voor de PlayStation 3. Vandaag krijgen we weer eens enkele actievolle trailers te zien van deze game.
Blijf GamersNet goed in de gaten houden, want binnenkort zullen we onze ervaringen met Killzone 2 plaatsen in een hands-on preview!

Na het aardig succesvolle Killzone wordt er nu veel verwacht van Killzone 2, het vervolg dat al in 2005 op de E3 werd aangekondigd. Killzone 2 is een futuristische shooter – en ontwikkeld door het Nederlandse Guerrilla Games – die zich op de planeet Helghan zal afspelen. Daar moet je gemuteerde mensen in grote getalen afmaken. Dat zal niet geheel gladjes verlopen, aangezien deze tegenstanders onder andere het weer kunnen manipuleren.
Wil je meer weten over Killzone 2? Lees dan eens onze Fast Forward!
Killzone 2 wordt ergens in februari verwacht voor de PlayStation 3.
Zeer vet
Zooo f*cking juist! Op gamersyde zijn er nog veel meer video’s te vinden
Deze game gaat GOW 3dubbel 0wn3n!!
T*ring, wat ziet deze game er goed uit, vooral die omgevingen. 8)
HEBBE HEBBE !
Alles hier ziet er echt realistisch uit. Maar dan bedoel ik ECHT realistisch. Ze geven gewoon complete details toe in deze game.
Wat een geweldige game, die graphics zijn echt prachtig!
Edit: Weet iemand of er een co-op in komt?
hoe vet t ook lijkt,de trailers komen eentonig over… T.T
Er is alleen een groot probleem wat velen niet beseffen en waar ik bang voor ben…hoe echt het wel niet is. Deze game gaat Far Cry 2 ownen qua realisme, het valt duidelijk te zien aan hoe mooi en hoe perfect realistisch alles wel niet is. Maar wat is daar dan slecht aan? Nou..heeft een van jullie ooit met een écht pistool, geweer of shotgun geschoten? Het is namelijk echt, écht veel moeilijker dan je denkt. En daarmee wil ik dus zeggen dat deze game ontzettend moeilijk gaat worden, náást het feit dat de AI ontzettend goed is en je snel doodgaat (wat ook normaal = in real life het geval is als je 3 kogels dood je heen krijgt (tenzij je 50 cent bent dan)).
Daarvoor koop je een PS3
Een must have voor alle shooter fans
zou hij ook voor de xbox 360 komen?