Na het aardig succesvolle Killzone wordt er nu erg veel verwacht van Killzone 2, het vervolg dat al in 2005 op de E3 werd aangekondigd. Killzone 2 is een futuristische shooter – en ontwikkeld door het Nederlandse Guerrilla Games – die zich op de planeet Helghan zal afspelen. Daar moet je gemuteerde mensen in grote getalen afmaken. Dit zal niet geheel gladjes verlopen, aangezien deze tegenstanders onder andere het weer kunnen manipuleren. Vandaag laat de prachtige engine van deze game zich zien met overweldigende in-game beelden.
Killzone 2 wordt medio 2008 verwacht op de PlayStation 3.
Woot!! 8) Damn, dit ziet er verschrikkelijk top uit.
dit ziet er echt heel goed uit
kan niet wachten
Ziet er goed uit , licht het nu aan mij of zijn er toch haperingen in de trailer ?
De trailer streamt vanaf GameTrailers, dus is ook onderhevig aan drukte op die site. En iets zegt me dat wel meer mensen deze vette trailer bekijken… 8)
Is dit een PS3 exclusivE ?
ik hoop het niet
De trailer begon ze zaten in een soort vliegtuigje alles was perfect het zag er vet uit veel actie mooie lipanimations
Totdat ze gingen landen, het zag er zo bagger uit sorry dat ik het zeg.. maar het vuur ziet er niet enzo
maar toch het is een nederlandse game van nederlandse bodem en ik heb er heel veel vertrouwen in dat ze het nog opkleuren en mooier maken heil!
Super vet maar waarom alleen op ps3

het heeft wel iets 8) Ziet er heel goed uit. Alleen het vuur is erg matig maar verders niet:)
Gepland voor 2008 dus hier gaat nog wel aan gesleuteld worden… 8)
Word denk ik weer een toppertje
dit ziet er echt goed uit, vooral die bliksem ziet er mooi uit echt cool
eerste ps3 exclusive waar van ik zeg: It’s niceee! 8)
Jup, de game bevindt zich nog maar in een vroege fase dus komt wel goed denk ik
. We mogen trots zijn 
Vet! Die game ziet er mooi afgewerkt uit.
De bewegingen… wow..
Zo realisties, ik weet!
Raar, landings voertuigen, zeer beschermend.

iig Sucks Big Time dat dit alleen op de PS3 uitkomt.