Onlangs werd hier op GamersNET nog gemeld dat Microsoft verwachtte vijf miljoen exemplaren van Kinect te verkopen. Deze uitspraak is afgedaan als ‘zeer optimistisch’. Nu lijkt die uitspraak toch een heel stuk dichter bij de werkelijkheid te liggen. Microsoft heeft namelijk bekend gemaakt al één miljoen exemplaren verkocht te hebben.
“This is a great start to the holiday season, and we will continue to work with our retailer partners to keep pace with high demand and deliver against our plan to sell more than 5 million Kinect sensors worldwide by the end of this year.”Deze mijlpaal is al in de eerste tien dagen na de Amerikaanse release behaald. Gezien de heuse stormloop die er op de camera lijkt te zijn kan de voorspelling van Microsoft wel eens uitkomen. Omdat Kinect pas sinds 10 november verkrijgbaar is in Europa zijn er nog geen verkoopcijfers bekend. Het is dan nog even wachten tot we kunnen kijken of Kinect in Europa net zo populair is als in Amerika. De Amerikaanse retailer Best Buy is in ieder geval bijzonder positief:
“We have seen tremendous excitement from customers for Kinect for Xbox 360. There were lines of customers at our stores all over the country on the night of the Kinect launch, and thousands more are trying it for themselves in our stores every day. It’s no surprise Microsoft has already surpassed 1 million units sold, and we expect Kinect to be one of the must-have gifts at Best Buy this holiday”
eindelijk een bericht vandaag zeg
die mijlpaal halen ze wel, wacht maar tot 5 december
Met kerst zullen de verkoop cijfers wel omhoog schieten.
Ben blij dat het geen flop is geworden
Nou gefeliciteerd dan maar MS, ik ga van de week ff gezellig winkelen met vrouwtje en misschien dat we er al 1 nemen dan schiet die mijlpaal alweer ophoog met 1 exemplaar
Ja dan breekt de koopgekte pas echt los.
Ik weet in ieder geval dat ie er in mijn huis voorlopig niet in komt!!!
Ja dan breekt de koopgekte pas echt los.
[/quote]
Wat dachten jullie van 5 december
heb het een beetje over de Playstation Move… Wat een Xbox gasten hier op gamersnet zeg
lolololololololololololololololololololololololol. mad?
GN is zeker niet zo laag om een fanboy website te zijn.
GN post alle nieuws soorten.
Als je de post goed gelezen had je kunnen weten dat men hier een poos geleden ook een bericht over kinect heeft gepost dat MS 5 miljoen stuks gaat verkopen.
Lijkt me trouwens redelijk dat men af en toe update houd hoe ’t op dit moment zit met kinect.
En ik denk dat er misschien wel meer nieuws over Playstaion op heel GN is dan over Xbox.
Er zitten wel een paar Xbox fanboys hier en een aantal PS fanboys, maar de redactie is zeker niet zo idioot genoeg om een console te aanbidden en de rest slecht te vinden.
De week voor kerstmis zal de verkoop nog wel eens een boost krijgen
met kerst koop ik hem op 2dehands
Als er niets te melden is over de PlayStation Move, kunnen we vanzelfsprekend er ook geen nieuwsberichten over maken hè…
Eigenlijk had ik niet verwacht dat het zo goed zou zijn
Ik zag echt veel negatieve posts hier en op andere websites
Vooral UK/USA forums 
De Playstation Move sucks. Ik heb het gespeeld in een Sony Store in Washington DC. Het is een Wii, maar dan slechter,en met een lelijke groene bal op de controller.
Dat is nog veel een miljoen.