
Binnenkort is de volgende prijsverlaging van de Xbox 360 een feit. De prijzen gaan naar beneden per 14 maart en het wordt dus nog aantrekkelijker om Xbox gamer te worden. De goedkoopste versie van de Xbox 360, de Arcade, gaat dan 199 euro kosten. De premium-versie gaat een kleine 300 euro kosten en voor het paradepaardje, de Elite, moet je 399 euro ophoesten.
Lol, dan is de xbox 360 goedkoper dan de wii.
nu is de xbox helemaal niet duur meer. Ik verwacht dat nu heel veel mensen een xbox gaan kopen. ( Ik heb er zelf natuurlijk al een voor 380 gekocht)
En de elite net zo duur als de ps 3
TOPPIE MICROSOFT
binnenkort dus maar een xbox 360 halen.
maar maken ze dan nog wel winst op de conseles?
Is dit tijdelijk of wil M$ lekker geld blijven verdienen met deze korting actie ?
dit is blijvend dus halen maar die 360
Ze hebben nooit winst gemaakt op de consoles, maar nu hebben ze andere chips (volgens mij) waardoor de xbox goedkoper te produceren is.
Nounou! de eerste zit onder de 200,-. Maar aangezien de xbox 360 niet echt concurrentie is voor de wii en ps3, denk ik dat die niet gaan verlagen.
fan boy
200 euro! Ik heb er het dubbele voor betaald :o.
Ach, het was en is ’t waard!
Off; waar blijft Wieriemaster met z’n irritante anti-360 opmerkingen
?
Vooral een echte prijsdaling voor de arcade, maar zonder HDD heb je toch amper wat aan je X360. 300 voor de premium en die daling van de elite is niet echt spectaculair te noemen.
Bij de Bartsmit kost i ook al 200 , stond in de folder..
Maar ik ga denk ik toch ps3 kopen..
chill maar heb em al toen die nog 344 koste XD
die zoekt centen om 1 te kopen:P
ach de arcade zijn gwn voor beginners en als de 360 je bevalt dan breid je hem gwn uit
ja, de arcade dan wel hè…
hoeveel geheugen zit daar op???….. volgens mij 250 mb
waardeloos dus
Ja, maar het gaat om het idee. De wii werdt altijd gezien als de goedkoopste. Maar als je niet online wilt gaan met je xbox is die arcade wel aantrekkelijk (je hebt plek genoeg voor je safe games).
Ik ga voor een Ps3 sparen. 360 heb ik namelijk al, helaas werkt die niet al te goed

snel de prijs verlagen omdat de PS3 beter verkoopt de laaste tijd
Bangeschijters…
Aan zo een arcade versie heb je toch niks
Geen HD dus geen games demos multimedia downloaden.. niet online spelen(of wel?)..
hehe idee voor mij
Ik dacht al waar blijft ie…
Ik ook
het maakt niet uit hoe goed een consolle is het gaat om de games bij de 1 is een wii aantrekkelijker bij de ander de ps3 en weer een ander de 360 maar tussen de laatste 2 zit weinig verschil in de games alleen wat sony en ms zelf uitbrengen en daar moet je de keuze op maken niet de prijs je kan wel een 360 gaan kopen omdat ie goed kkoper is je moet er wel een paar jaar op spelen en als de spellen je dan niet ligt heb je een probleem en dus voor alle fanboys de andere consolle kan ook goed zijn of minder goed nogmaals het gaat om de games die een consolle goed maakt niet wat ie kan maar koffie zetten lijkt me best handig hoef ik er ook niet meer achter weg

Yeah dan ga ik hem halen
Wat is het verschil tussen de 3 xboxen want denk dat ik gewoon de arcade ga halen! 
je zou maar op 13 maart en xbox halen
Arcade = geen HDD
Premium = 20 GB HDD
Elite = 120 GB HDD
En de Elite heeft HDMI. Maar verder is de Premium toch de meest zinvolle keuze. Die 120GB is voorlopig toch nog overkill.
En de Elite heeft HDMI. Maar verder is de Premium toch de meest zinvolle keuze. Die 120GB is voorlopig toch nog overkill.[/quote]
heb je niet genoeg aan 512 mb dan want ik ga toch niet online kost me te duur is het dan verstandig om gewoon arcade te nemen??
Nou, die heeft er verstand van dat hoor je wel:)
haha egt he..