Gamersnet.nl

THQ Nordic neemt Little Nightmares-ontwikkelaar over

THQ Nordic is sinds zijn wederopstanding bijna berucht geworden om het overnemen van ontwikkelstudio’s en IP’s. Zo moesten Carmageddon, Kingdoms of Amalur en Koch Media er eerder aan geloven. Het bedrijf lijkt geen zin te hebben om deze shopping spree te beëindigen, want ook Little Nightmares-ontwikkelaar Tarsier Studios wordt nu aan de portefeuille toegevoegd.

THQ Nordic, of eigenlijk moederbedrijf Embracer Group, heeft een slordige 8,3 miljoen euro besteed aan de overname van Tarsier Studios, dat momenteel werkt aan Little Nightmares 2. Echter, de rechten van de franchise blijven liggen bij Bandai Namco. Wanneer het vervolgdeel echter af is, gaat Tarsier Studios werken aan andere projecten binnen Embracer Group.

Het is niet bekend waaraan Tarsier dan gaat werken, maar laten we hopen dat het net zo’n pareltje wordt als Little Nightmares.