
Zit je op school, op het werk, in de trein of op een andere plek en ben je lekker je bammetjes aan het eten? Een heerlijk moment van rust, maar ook een moment waarop je even kijkt wat er allemaal op internet gebeurt. Met de GN Lunchtip krijg je iedere werkdag een leuke tip op over gaming of geek cultuur om je tijd mee te verdoen. Leuke filmpjes, boeiende artikelen, spannende plaatjes of gewoon totale onzin.
Op de redactie hebben we een nieuwe hobby, namelijk gamekarakters door de Akinator laten raden. De Akinator raad via het beantwoorden van vragen aan welk gamekarakter jij denkt. Lara Croft, Ezio, Conker, Mario, Drake en nog veel meer. Na niet al te veel vragen weet de Akintor aan wie jij denkt. De site kan trouwens ook bekende mensen, filmrollen en andere gedachtes raden. Neem bijvoorbeeld eens jezelf in gedachten of beantwoord de vragen als god.
Heb jij ook een leuke of boeiende tip voor ons? Stuur dan een mailtje inclusief je GamersNET-gebruikersnaam naar richard@gamersnet.nl. Volg GamersNET en de GN Lunchtip ook op Twitter en Facebook, want ook daar kun je jouw tips voor ons achterlaten.
Eet smakelijk!
Het werkt
Erg gaaf.
Hahaha, wat grappig! Beide keren dat ik het geprobeerd heb was de eerste suggestie wel fout, maar daarna steeds goed, wat awesome gemaakt
Oh my god! – Gordon Freeman en hij wist het… next time maar eens Chell proberen
Briljant!
Dit is geweldig. Hij wist cpt.price te raden bij mij.
EDIT: En Messi ook.. Maar dat is ook niet zo moelijk als je gevraagd word of hij gelinkt is met Barcelona, Een voetballer is. En uit Argentinie komt.
EDIT 2 : En katarina uit League of Legends wist de beste man ook.
Beste Lunchtip tot nu toe. 8)
Drie keer gespeelt, drie keer goed.
Epic.
De eerste suggestie was de Heavy uit TF2, maar bij poging 2 wist hij dan toch Agent 47 te raden.
Briljant het werkt gewoon.
geniaal
Geniaal. 1e keer Ash Ketchum meteen geraden. Werkt dus wel, had ik niet verwacht.
Lol, 2e keer ook weer goed. (Tifa, FF7).
Jep, 3e keer ook weer goed. (Red, Pokemon). Maar wel jammer dat hij het ene naar het andere bedrijf en spel ging afging.
Maar toch, wel erg leuk gedaan, en t werkt ook nog.
Bij was het eerst 3x fout ik had giovanni auditore
whahahaha dacht Sub Zero zegt die site Catwoman
Ik zij nog dat het een man was 
Probeer eens jezelf in je hoofd te nemen, is ook wel grappig
Jason uit Heavy Rain raadde zij zelfs! Oké, eerst dacht hij Shaun Mars (ook uit Heavy Rain), dus hij zat dichtbij, maar daarna wist hij het
whahahaha dacht Sub Zero zegt die site Catwoman
Ik zij nog dat het een man was 
Haha, die is idd geniaal.
Wat is dit eigenlijk leuk zeg. Dat ding weet echt de meest onbelangrijke side-characters nog te raden.
EDIT: Ha, ik heb hem verslagen! 8) Hij kende Zoltan Chivay (uit The Witcher) niet.
eerst een of andere vos, daarna Lara croft xD
What kind of sorcery is this?…. Ik had Lucy stillman uit de AC reeks en hij had het gewoon goed

Nice zelfs de raidboss zaken van lineage2 is bekend na eerst 2 te generale antwoorden
Trouwens als een character niet bekend is, word je aan het eind gevraagd wat het wel was om dit op toe te voegen dus hoe meer mensen alle personen testen hoe meer er in komen xD
jammer hij kent hans otjes niet.
dit is echt fantastisch.
ik nam voor de grap even captain price in mijn hoofd.
en hij had nog goed ook. hoeveel games speelt die man?
had ik ook . ik had niet eens gezien dat jij hem ook had lol
wel leuk dat iemand zo’n game heeft gemaakt hij heeft ook met moeite shaundi van saints row 2 geraden lol
Zelfs Rytlock Brimstone van Guild Wars 2 na één keer fout geraden goed. Blijft vet dit!
ook helemaal hype van guild wars haha welke editie heb je gehaald?
Ook grappig als je alleen maar ja of nee drukt.
WAT.
Hij kent zelfs Harry Piekema, van die AH reclames. I am astounded.
Al zo’n jaar of 5.
Ik heb de collectors edition weten te bemachtigen. Erg blij mee! 
Hij had echt alles goed dat ik had, maar helaas had hij toch Catherine van Catherine (de game) fout. Hij kon er maar niet op komen…
Lol, ’t ding raad zelfs samson wtf :’).
Ik heb Peter (Bouwman natuurlijk) even aangegeven. Hopelijk wordt hij snel toegevoegd!
Nice.
Dan ga ik Hans Otjes maar eens proberen. 
Nu Gers Pardoel.
Edit: Hij zegt eerst Ben Saunders.
haha dit is best vet! na twee keer raden wist hij het, sergeant Blackburn uit BF3.
1e en 2e waren goed, 3e was in eerste instantie fout, 2e keer wel goed. Dit waren game characters. Vervolgens neem ik m’n vriend in m’n hoofd: Do you know your character? Do you share the same DNA? Have you ever fallen in love with your character? Have you ever kissed your character on the lips? Does your character like you? Nou, dat lijkt mij vrij duidelijk, maar om een of andere reden wil meneer de Genius daarna het volgende weten: 1. Does your character own a iPhone or iPad? 2. Does your character aspire to be World Leader?
… Wat..?
Vervolgens had ie het trouwens wel goed
10 keer geprobeert 1ste was fout, al de rest had ie juist xD
Na vier keer proberen wist hij Matt Heafy (trivium) en na drie keer raden had hij Lydia (skyrim) en TotalBiscuit had hij direct juist 8)
dit is echt cool gedaan
Bij mij staat er sorry i have to wake up try again in a couple of minuts ? iemand een idee?
maar even in het duits gedaan dan maar en hij had Yusuf van AC Revelations in één keer goed wat een helden ding!
WTF?! Da ding werkt echt XD
1ste: Lara Croft – 2e: Ezio Auditore Da Firenze – 3e: Simon “Ghost” Riley (Ghost van COD)
Alledrie goed :O Supervet! Ik vraag me af hoe ze het hebben gemaakt O.o
Hahaha wtf, hoezo raadt ‘ie Captain Falcon?!
Hij wist zelf agent 47!
Haha dat wist ik natuurlijk al had even niet gezien dat jij het was nieuwe avatar :P. Vond de collectors toch net iets te duur ondanks dat ik hem super vet vind heb toch maar besloten om voor digital deluxe te gaan. ( Wel jammer dat ik de game nu niet in mn kast krijg
)