MENU

Nieuwe Xbox zal gebaseerd zijn op een tablet

Momenteel gaan er geruchten de ronde dat de opvolger van de Xbox 360 de beschikking zal krijgen over een Tablet die de mogelijkheid heeft om verbinding te maken met een basis station. De reden dat deze geruchten de wereld in zijn geblazen is dat de Wii U ook over een soortgelijke tablet gaat beschikken. Daarnaast is de nieuwe Windows 8 Metro Interface erg geïnspireerd op een touchscreen-besturing.

Als we GameSpot mogen geloven dan zal de Xbox 720 bestaan uit een basisstation – de console zelf – en uit een tablet-achtige PC. Daarnaast meldden zij dat Microsoft een goedkopere uitvoering op de markt probeert te realiseren. Het komt erop neer dat de consument de keuze krijgt uit een duurder hardcore-model Xbox en een goedkoper casual-model Xbox.

  1.   
    sthij's avatar

    Dit ga je me niet menen 😥 dag dag halo 😥 😥

  2.   
    MaxDamage_NL's avatar

    WIIXBOX U

  3.   
    FishHookz's avatar

    sthij schreef, "Dit ga je me niet menen 😥 dag dag halo 😥 😥 "

    Ben je verplicht de nieuwe Xdoos te halen ? Nee dus niet huilen en blijf Halo spelen op je 360.

  4.   
    Mrn.'s avatar

    Het zijn vooralsnog geruchten; dus hoop op iets anders zal in dit geval niet misplaatst zijn.

  5.   
    Hitman047's avatar

    Ik wil toch wel eens even spreken met de persoon die bedacht heeft dat een tablet een betere vorm van besturing heeft dan een controller. Ik kan me niet eens voorstellen hoe je daar bijv. beter een shooter mee zou kunnen besturen dan met een controller.

    Zou Microsoft dan toch echt casual gaan? 😳

  6.   
    sthij's avatar

    Senzanome schreef, "

    ”sthij” schreef, "Dit ga je me niet menen 😥 dag dag halo 😥 😥 "

    Ben je verplicht de nieuwe Xdoos te halen ? Nee dus niet huilen en blijf Halo spelen op je 360."

    eeh halo 5 enz…

  7.   
    RenevdGijp's avatar

    Waarschijnlijk deze week meer info toch? CES meer info hoop ik 😀

  8.   
    DGonlag2's avatar

    Hoezo een harcore en casual Xbox? Dat begrijp ik niet helemaal. Wat wil je veranderen? De hardware?

    Dan krijg je spellen die alleen op de ene te spelen zijn ofzo, en dan is het hele idee achter zo’n console weg. Raar idee vind ik zelf. Misschien kunnen ze wel een hardcore versie maken die bijvoorbeeld op meer fps draait ofzo.

  9.   
    FishHookz's avatar

    sthij schreef, "

    ”Senzanome” schreef, "[quote=”sthij”].."

    Ben je verplicht de nieuwe Xdoos te halen ? Nee dus niet huilen en blijf Halo spelen op je 360."

    eeh halo 5 enz…[/quote]
    Mag hopen dat er geen Halo 5 komt want denk dat Halo 4 al flop word 😆

  10.   
    Houserz's avatar

    ”DGonlag2″ schreef, "Hoezo een harcore en casual Xbox? Dat begrijp ik niet helemaal. Wat wil je veranderen? De hardware?
    Dan krijg je spellen die alleen op de ene te spelen zijn ofzo, en dan is het hele idee achter zo’n console weg. Raar idee vind ik zelf. Misschien kunnen ze wel een hardcore versie maken die bijvoorbeeld op meer fps draait ofzo. "

    Misschien is het net als de huidige xbox versies, nu kan je kiezen uit de “arcade” en de “elite” bij deze is er puur en alleen het verschil in opslagruimte, bij de arcade versie krijg je een memory card en bij de elite een schijf van 250g

  11.   
    Fabianb's avatar

    Het is een gerucht….en dat houden we liever ook zo.

  12.   
    Carcass's avatar

    Nu kan ik het mis hebben maar zoals het op mij overkomt is de tablet een toevoeging aan de console. Lijkt mij wel een logisch gevolg in de hedendaagse markt dat je met 1 of meerdere tablets in verbinding kan staan met je console. Zodoende zou een xbox goed ook de concurrentie met de pc aan kunnen gaan.

    Controllers zullen ze er echt niet uitgooien gezien de vele gamers die erbij zweren.

    Of ben ik nou gek?

  13.   
    stoneface's avatar

    wrm zouden ze dit doen?? ik heb hier vragen bij of dit wel waar is 😕

  14.   
    Rijstekorrel's avatar

    Nou als ze dit doen dan gaan heel veel mensen geen nieuwe xbox meer halen, Of er moet een controller komen en een tablet ding los erbij.

  15.   
    Kill Gamer 01's avatar

    dit meen je toch niet? hopen dat het maar een gerucht blijft en niet echt wordt.
    dus als ik het goed begrijp kan je dan ook geen discs meer gebruiken, maar alle games download only? of kan je nog wel in de tablet een disc stoppen? hoop het niet.

  16.   
    sthij's avatar

    Senzanome schreef, "

    ”sthij” schreef, "[quote=”Senzanome”].."

    eeh halo 5 enz…"

    Mag hopen dat er geen Halo 5 komt want denk dat Halo 4 al flop word 😆 [/quote]

    waarom?

  17.   
    Zeeha's avatar

    waarom toch? moet alles tablet worden?

  18.   
    TheUltimateZerg's avatar

    dit breekt mijn hart. :’<

  19.   
    Neolite's avatar

    Hier zit ik niet op te wachten. Doe mij maar gewoon een hardwarematige upgrade.

  20.   
    squidgyboy's avatar

    doe mij maar 2x hardcore-model Xbox ….waar kan ik pre-orderen 8)

  21.   
    Baspower's avatar

    Volgens Gamespot zal dit dan een optionele controller zijn. Niks aan het handje dus 😉

  22.   
    cool ice's avatar

    dus als ik het goed begrijp is er geen gewone controller meer bij?? wie verzint nou zoiets? ik mag dan hopen dat het gerucht niet geheel klopt. want volgens mij is het een grote fout om geen gewone controller te gebruiken. ik mag hopen dat Sony niet meeloopt met ook zo’n idee.

  23.   
    Intermilan.nl's avatar

    Ben benieuwd! Nog even geduld hebben! Maar dit zal wel gaaf zijn op game-gebied!! Maar zal wel een prijs kaartje aan vast zitten!

  24.   
    PS4owner's avatar

    de echte gamers op de xbox zitten hier echt niet op te wachten zij willen gewoon een xbox console met een controller en dan voor de xbox 720 gewoon een hardware matige upgrade zoals hierboven ookal gezegd is en dat je met die nieuwe hardware die ondertussen 6 jaar oud is gewoon betere spellen, betere online functionaliteit hebt en niet zo’n wazig tablet basis station + console idee dit slaat gewoon nergens op dit is gewoon raar de mensen willen gewoon een console + controle dit speelt gewoon beter en is lekker simpel en in mijn opinie moet je gewoon de console simpel houden kan er ook weinig aan fout gaan dus voor mijn part gewoon een hardware matige upgrade zoiets dergelijks zal voor de playstation 3 naar nummer 4 ook gebeuren gewoon de 6 jaar oude hardware upgrade zodat je meer mogelijkheden hebt en weer een paar jaar op vooruit kan dit is tot nu toe altijd al geweest

  25.   
    soldierarjan's avatar

    cool ice schreef, "dus als ik het goed begrijp is er geen gewone controller meer bij?? wie verzint nou zoiets? ik mag dan hopen dat het gerucht niet geheel klopt. want volgens mij is het een grote fout om geen gewone controller te gebruiken. ik mag hopen dat Sony niet meeloopt met ook zo’n idee."

    Sony loopt ook al met zo idee rond de dat is de vita, en voor het zelfde geld maken ze nog en lossen tablet controller erbij maar toekomst moet uitwijzen ook voor xbox.

  26.   
    Hillianii's avatar

    Waar gaat Microsoft helemaal naartoe 😆

    Als dit gaat gebeuren dan gaan ze een hele grote fout maken 😉

  27.   
    SonyBoy's avatar

    Het blijven geruchten natuurlijk, en hoe meer dingen er worden toegevoegd hoe beter! BTW wel nice dat er voor de consumenten een goedkoper en een duurder model is! 😆

  28.   
    xHouse's avatar

    DAFUQ?!

    Is die godverdomde hype van tablets nog altijd niet over? Eerst netbooks, “smart”phone, … En guess what al die gadgets zijn echt waardeloos over het algemeen. Ik heb nog nooit iemand zien gamen op een tablet buiten een vriend die een drag racing spelletje aan het spelen wa,s die dingen zijn waardeloos om te gamen.

    Gelukkig zijn geruchten vaak niet waar, ik hoop dat dit een volledige leugen is
    Als je spelletjes wilt spelen dan koop je een tablet maar ik en onwaarschijnlijk een paar andere willen genieten van een CONSOLE.

  29.   
    Jelkey's avatar

    Misschien is Windows 8 juist het nieuwe ‘platform’. Laat me dit uitleggen. De geruchten zijn ong. als volgt:

    Windows 8 zal deze keer niet alleen voor pc komen, maar ook voor (de nieuwe) Xbox.
    Microsoft heeft al laten weten dat het weer meer tijd wilt besteden aan pcgamers.

    Zal Windows 8 dan niet zoiets worden als OnLive? Dat de data voor de games direct gestreamd wordt naar je console/pc/tablet. In dit geval maakt het niet uit wat voor hardware je hebt, je moet alleen een snelle internet verbinding hebben. Hiermee is ook het probleem verholpen om om de 5-6 jaar een nieuwe console uit te brengen, want nieuwe hardware heeft de gamer niet nodig. De hardware is namelijk voor de rekening van Microsoft. Met krachtige hardware op de servers van Microsoft kan elke game op elk apparaat gedraaid worden, zelfs op je tv (zonder hardware add-on)! De tablet in het gerucht kan dan een optionele draagbare ‘console’ worden die de hierboven beschreven technologie ondersteunt (in dit geval zou dat Windows 8 zijn).

    Als Microsoft dit alles bij elkaar flikt, zou ik trouwens wel heel verbaasd zijn hoor 😆 Maar de tijden van standaard hardware-consoles loopt op zijn einde, dus verwacht niet meer een console die enkel een hardware-upgrade doorvoert. Het feit dat Microsoft zo lang de tijd neemt met een nieuwe console, betekent wel dat er iets nieuws gaat komen.

  30.   
    Flapjack's avatar

    tablet?….. op zich niet heel orgineel (concept wii u heeft dit indd dus ook)… but we shall see

  31.   
    Dude…'s avatar

    Tablet is leuk voor erbii maar als er geen ‘gewone’ controller bij zit ga… Ga ik voor de ps4 (als die tenminste wel een normale controller heeft )

  32.   
    See4urSelf's avatar

    Die dingen worden (als dit waar blijkt te zijn) zo geavanceerd dat ik het gevoel krijg (basisstation + handcomputer) dat de consoles een beetje achter PC + Mac aanvliegen, met betrekking tot compatibiliteit. Ik zou zelf voor de PC kiezen, maar begrijp ook dat een console gamer (die ik er ook nog wel eens inschuift) helemaal geen behoefte heeft aan al die poeha.

    Misschien moeten we gewoon nog even wachten met de next-next-gen. Het is toch allemaal al weer goed zo? In plaatst van het nastreven van hypes van nu, zouden ze moeten investeren in innovatie, en een nieuwe console op de markt moeten brengen die meer met zich mee brengt dan ‘betere graphics’ of ‘kijk, we hebben ook een soort iPad’.

    Denk in de richting van cloud computing? Server based console (overal je eigen plekje op het web, welke console je waar dan ook gebruikt)? Integratie van operating systems (wat microsoft wel al goed doet) en last but not least, cross platforming (het blijft een droom)?

    Maar het blijven natuurlijk speculaties.

    En ojah.. “hardcore-model Xbox en een goedkoper casual-model Xbox” doe dat niet Microsoft. Je wilt je achterban niet nog meer opdelen in verschillende basiskampen, gezien het Microsoft Sony probleem. Gewoon 1 console die alles kan, niet 2 waarvan eentje maar de helft. Weer dat nastreven van PC gaming.

  33.   
    Relief's avatar

    Gamersnet, jullie moeten echt wat doen aan jullie Engels. Jullie vertalen ongeveer alles fout inclusief titel.

  34.   
    dmb97's avatar

    ”Hitman047″ schreef, "Ik wil toch wel eens even spreken met de persoon die bedacht heeft dat een tablet een betere vorm van besturing heeft dan een controller. Ik kan me niet eens voorstellen hoe je daar bijv. beter een shooter mee zou kunnen besturen dan met een controller.
    Zou Microsoft dan toch echt casual gaan? 😳 "

    Dat geloof je toch zeker zelf niet hardcore gamers hebben een controller nodig dat kan toch nooit met een touchscreen ik zie de MLG al met een touchscreen spelen het zal wel een extra ding zijn die je kunt kopen voor bebaalde games want de controller gaat nooit weg bij een xbox zeker weten.

  35.   
    soulzx3's avatar

    Jelkey schreef, "Misschien is Windows 8 juist het nieuwe ‘platform’. Laat me dit uitleggen. De geruchten zijn ong. als volgt:
    Windows 8 zal deze keer niet alleen voor pc komen, maar ook voor (de nieuwe) Xbox.
    Microsoft heeft al laten weten dat het weer meer tijd wilt besteden aan pcgamers.
    Zal Windows 8 dan niet zoiets worden als OnLive? Dat de data voor de games direct gestreamd wordt naar je console/pc/tablet. In dit geval maakt het niet uit wat voor hardware je hebt, je moet alleen een snelle internet verbinding hebben. Hiermee is ook het probleem verholpen om om de 5-6 jaar een nieuwe console uit te brengen, want nieuwe hardware heeft de gamer niet nodig. De hardware is namelijk voor de rekening van Microsoft. Met krachtige hardware op de servers van Microsoft kan elke game op elk apparaat gedraaid worden, zelfs op je tv (zonder hardware add-on)! De tablet in het gerucht kan dan een optionele draagbare ‘console’ worden die de hierboven beschreven technologie ondersteunt (in dit geval zou dat Windows 8 zijn).
    Als Microsoft dit alles bij elkaar flikt, zou ik trouwens wel heel verbaasd zijn hoor 😆 Maar de tijden van standaard hardware-consoles loopt op zijn einde, dus verwacht niet meer een console die enkel een hardware-upgrade doorvoert. Het feit dat Microsoft zo lang de tijd neemt met een nieuwe console, betekent wel dat er iets nieuws gaat komen."

    zoiets had ik dus ook in gedachten maar de meeste mensen denken weer teveel aan de titel lees het hele artikel a.u.b 🙂