MENU

6 minuten Dark Knight Rises proloog voor nieuwe Mission: Impossible

Hele sterke geruchten doen de ronde dat Warner Bros. van plan is om bij de release van Mission: Impossible – Ghost Protocol een proloog van 6 minuten van The Dark Knight Rises te vertonen. Dit zal naar verwachting exclusief gebeuren bij de IMAX-versie van de nieuwe Mission: Impossible.

Hoewel The Dark Knight Rises van Warner Bros. is en Mission: Impossible van Paramount, slaan de twee bedrijven toch de handen ineen om het IMAX-formaat te promoten. En het is wellicht voor veel mensen een extra reden om eind dit jaar Mission: Impossible – Ghost Protocol in een IMAX-zaal te gaan bekijken, dus zo profiteren beide films er weer van. In 2007 deed Warner Bros. al eens zoiets toen men de openingsscène van The Dark Knight voor I Am Legend vertoonde.

Formeel heeft Warner Bros. nog niet gereageerd op het gerucht, maar de kans is groot dat we spoedig een officiële persverklaring zullen krijgen.

Het is niet mogelijk om op dit bericht te reageren