MENU

‘PlayStation Network hack verbetert Sony’s service’

In een gesprek met PSM3 Blog heeft ontwikkelaar DICE positief gesproken over de hack die het PlayStation Network in april ondergaan heeft. De baas van het bedrijf, Patrick Bach, heeft immers gemeld dat de service van Sony Computer Entertainment, gedeeltelijk die van het PlayStation Network, op de lange termijn Sony goed zal doen.

I think its good that the problem is getting sorted now so that similar things won’t happen again. However, of course, it’s hurting us here and now but I think in the long-run it won’t matter, and it’ll actually create a better online service for PS3 owners.
Het probleem is voorbij en het Japanse bedrijf heeft er alles aan gedaan om haar online service zo goed mogelijk te beveiligen. Velen zijn geraakt, zowel Sony als de consument, maar het bedrijf zal op de langere termijn voordeel hebben. PlayStation-bezitters kunnen volgens Bach in de toekomst een beter PlayStation Network verwachten.

Bach wenst Sony zo’n grote hack absoluut niet toe en hij is blij dat het bedrijf weer helemaal functioneert met haar online service. Hij maakt zich dan ook geen zorgen om de toekomst; Battlefield 3 zal daarnaast erg populair worden op het PlayStation Network en Bach noemt de PlayStation 3- en PC-versie gelijk aan elkaar. Alleen zal de PlayStation 3-versie minder online spelers kunnen hebben op ‘compactere’ mappen.

  1.   
    Michelman's avatar

    Was dit niet eens eerder gepost op GN ?

  2.   
    Rijstekorrel's avatar

    Lijkt me toch logisch dat je je service na z’n hack gaat verbeteren 😕

  3.   
    H4RDSTYLE's avatar

    Er bestaat toch ook zoiets als Proactief optreden? Dus de services continu verbeteren en zorgen dat deze problemen zich niet kunnen voordoen.

    Nu maar hopen dat ze hier echt wat van geleerd hebben.

  4.   
    mastertje's avatar

    Als het echt zo is wat hij zegt (BF3 op ps3 gelijk aan PC). Dan koop ik um zeker weten wel voor PS3 :D.
    Alleen geloof ik er niet echt super veel in 😆