Haden Blackman, executive producer en schrijver van The Force Unleashed II gaat na 13 jaar afscheid nemen van LucasArts. Zijn vertrek zal geen in vloed hebben op de ontwikkeling van de game, aangezien deze al in een afrondende fase zit.
Toch is het een groot verlies voor LucasArts, aangezien de beste man ook verantwoordelijk was voor het verhaal van het eerste deel. En dat verhaal heeft meerdere prijzen gewonnen en is een van de redenen van het succes van die game.
“I’ve had a fantastic time working with the team at Lucasfilm and am really grateful for their ongoing support. While the decision to leave LucasArts did not happen overnight or come easily, I really feel that now is the best time for me to move on and explore new creative challenges and I look forward to the next phase of my career.”
Blackman heeft eerder gewerkt aan onder andere Star Wars Galaxies.
Hij heeft een reeks mooie games op zijn naam staan, ben benieuwd voor wie die gaat werken en wat zijn nieuwe creatie gaat worden.
tsja nu word die game zuur
Die game was wel een van de verrassingen op de E3 anders hoor. Die gaat erg vet worden
Als ie z’n quicktime events meeneemt mag ie gaan van mij.