De zombie-fanaten onder ons kunnen weer even aan de slag, want Call of Duty: World at War is zojuist voorzien van patch 1.5. Deze bestaat ondere andere uit de eerder verschenen Map Pack 2 voor de Xbox 360 en PlayStation 3. Daarnaast brengt de patch ook de nodige bug-fixes met zich mee.
De volledige lijst met veranderingen is onderaan dit bericht te vinden. De patch is hier te downloaden en vereist de eerder verschenen patch 1.4.

Call of Duty: World at War keert weer terug naar de Tweede Wereldoorlog, maar de game is anders dan de cliché WWII games die we al vaker hebben gezien. Het spel speelt zich namelijk af in het verre oosten! Net als in Medal of Honor Rising Sun strijd je dit keer tegen de Japanners in plaats van de Duitsers, en daarbij zal je hele andere tactieken moeten gaan gebruiken dan je gewend bent. Treyarch heeft het gedrag van de tegenstanders namelijk aangepast aan de manier van vechten van de Japanners in de Tweede Wereldoorlog.
De singleplayer van CoD: WaW zal de Perks uit de multiplayer van deel 4 gebruiken om de gevechten in singleplayer dynamischer te maken en voor het eerst wordt co-op voor 4 spelers ondersteund. Over de graphics hoeven wij ons in ieder geval geen zorgen te maken: het spel gebruikt dezelfde engine als Call of Duty 4.
Call of Duty: World at War is reeds verschenen voor de PC, Xbox 360, PlayStation 3, Wii en Nintendo DS.
- Patch 1.5 highlights:
* CO-OP hosts can now kick players from their lobby
* Improved dog spawning in MP
* Addressed an issue with Zombie pathing
* Fixed an instance of the player model displaying incorrectly
* Some unhandled exception errors have been addressed
* Improved server browser’s refresh functionality when the Source is set to ‘Favorites’
* Added support for CODTV
* “cg_DrawFPS 1” now only displays FPS and cg ms/frame
* Added RCon command “teamstatus” to display players’ team information
Additionally, some added functionality for modders is expected with the update. Details include:
* Mods: Added joinsquad script function
* Mods: Players can now join CO-OP lobbies that are hosting map names with more than eighteen characters
* Mods: Users can now load custom maps when the usermaps folder contains fifty or more custom maps
* Mods: Removed the loading of duplicate assets that contributed to the ‘2048 materials’ error
* Mods: Increased the amount of mods displayable in the Mods menu
* Mods: Fixed a crash related to the mod.arena file
Die nieuwe zombie map is awesome!
woot map pack 2 eindelijk
Echt nice deze patch,
ik host momenteel een servertje dus join effe!
Ja