Microsoft heeft vandaag laten weten dat ook Europa de Xbox 360 met 60GB harde schijf mag verwelkomen. Engelse retailers melden dat de nieuwe variant vanaf aanstaande vrijdag in de schappen zal liggen, al blijft het nog even bezien wanneer ook de Nederlandse winkels over de bijgewerkte console kunnen beschikken.
De Xbox 360 met 60GB harde schijf zal van dezelfde adviesprijs voorzien worden als de huidige Pro/Premium, namelijk 269,99 euro. Het is nog onduidelijk of de resterende 20GB consoles tegen een lagere prijs in de uitverkoop gaan, of dat men wacht totdat deze gewoon alsnog verkocht zijn.
De 60GB Xbox 360 is voorzien van een HDMI-poort, een draadloze controller, headset en een maand-abonnement voor Xbox Live Gold. Aan de Arcade en Elite versie zal niets veranderen.
Er is niet veel nieuw alleen dat hij 60 GB harde schijf heeft. Ik heb premium en daar zat ook al een HDMI-poort in.
Klopt, maar even voor de volledigheid gemeld. Het is puur gericht op een driedubbele opslagruimte voor dezelfde prijs.
Ik heb het dubbele; 120 GB.
hoef dit niet
Handig voor de mensen wat nog geen Xdoos 360 hebben en wat er geen geld voor willen uitgeven voor extra hardeschijf
zullen deze xdoosjes een falcon mobo hebben en dus geen last van rrod’s?
*voelt zich genaaid..
Ik heb weer mooi €400 lopen dokken voor 20GB, en ik heb GEEN HDMI..
het zou mooi zijn als de 20 gig versie goedkoper zou worden ja
Ik heb al een elite.
dus ik hoef deze nog niet te hebben.
wel goed dat ze net zoals de PS3 ook de GB ruimte verhogen 8)
zit er niet op elke xbox een HDMI aansluiting?
lekkere prijs voor een console die toch wel bijna dood is
, ik denk niet dat deze versie heel erg goed gaat verkopen omdat toch bijna iedereeen die een beetje games wil hebben een 360 in huis heeft gehaald, daarintegen zou deze versie wel weer goed uitkomen voor de mensen die er nog één gaan kopen
.
!!
gewoon doen dus