MENU

Meer informatie over Mafia II door eerste echte details

De eerste echte gameplaydetails zijn vrijgegeven over de aankomende GTA in de fifties, Mafia II. Als eerste werd genoemd dat er dit keer twee personages zijn die een belangrijke rol spelen in het verhaal. Ook al zul je alleen als Vito kunnen spelen, de andere genaamd Joe speelt ”niet zomaar alleen een bijrol”. Hierbij werd genoemd dat Mafia II geen vervolg is op het eerste deel; de verhaallijnen staan los van elkaar en je hoeft volgens zeggen ”Mafia niet eens te kennen wil je deze game kunnen spelen”.

Daarnaast werden specifieken over het design van het spel aangehaald. Zo zal het schadesysteem van auto’s ontzettend gedetailleerd zijn en zul je dit keer je auto’s zeer realistisch de prak in kunnen rijden. Ook moet je nu tanken en kun je zelfs je auto de wasstraat door sturen! Geld is nu een essentieel onderdeel in alledaagse handelingen; je zult het overal nodig hebben om bijvoorbeeld kleren te kopen of om ergens te gaan eten om jezelf weer op krachten te laten komen. Voor wat betreft de actie in Mafia II werd een Gears of War-achtig combatsysteem bevestigd; je zult nu dus ook kunnen en moeten schuilen achter objecten om vijanden te ontwijken.

Mafia II logo

Het verhaal speelt zich af kort voor het einde van de tweede wereldoorlog, wanneer Vito net terugkomt van dienst in Europa. De setting waarin je je begeeft is een fictionele Amerikaanse stad genaamd Empire City. Deze moet zo’n tien vierkante kilometer groot worden, ongeveer twee keer zo groot als Lost Heaven uit Mafia. Empire City zal uit tientallen unieke districten bestaan die geïnspireerd zijn door wijken in San Francisco.

Als laatste werd genoemd dat het nu het plan is dat de PC-versie van Mafia II weken tot maanden na de consoleversies gaat verschijnen. Dit zou echter nog kunnen veranderen naar aanleiding van verschuivingen op de gamesmarkt. Een release-datum werd niet genoemd, maar het wordt verwacht dat het spel in de late lente, begin zomer van 2009 uit gaat komen.

  1.   
    SjaakSnel's avatar

    Dit wordt beter dan GTA4 😀 😀

  2.   
    Firef0x's avatar

    tanken kon al 🙂

  3.   
    ChielB's avatar

    Of gewoon je auto dumpen en wat anders ‘lenen’. 😉

  4.   
    r_AW's avatar

    Klinkt goed, eindelijk eens realiteit met die auto’s!

  5.   
    Xtremie's avatar

    SjaakSnel schreef, "Dit wordt beter dan GTA4 😀 😀 "

    ZoZo jij bent goed in fabeltjes schrijven 😮

  6.   
    Capp's avatar

    xtremie schreef, "

    ”SjaakSnel” schreef, "Dit wordt beter dan GTA4 😀 😀 "

    ZoZo jij bent goed in fabeltjes schrijven 😮 "

    Ik wou net zeggen.. Eerst wat trailers en gameplay.. maar dat duurt tog nog ff

  7.   
    DutchGamer-W-'s avatar

    SjaakSnel schreef, "Dit wordt beter dan GTA4 😀 😀 "

    Ga meteen je mond spoelen met water en zeep 😛 niets kan tippen aan Rockstar en Grand Theft Auto 😆

  8.   
    ps3 gek's avatar

    Ik ben benieuwd, ik houd op zich niet zo van de tijd van vroeger, houd meer van GTA achtig. 😳 Maar dit klinkt al goed.

  9.   
    VanishNL's avatar

    ps3 gek schreef, "Ik ben benieuwd, ik houd op zich niet zo van de tijd van vroeger, houd meer van GTA achtig. 😳 Maar dit klinkt al goed."

    dit is toch wel een van de grote jongens als ie uit komt dus wie weet word het wel een flinke concurent voor gta4 als ie uit is hoewel tegen die tijd heeft iedereen gta4 al 😉

  10.   
    Mandamo's avatar

    Ook moet je nu tanken

    Dat kon ook al in het orgineel. Dit soort fouten worden echt te vaak gemaakt hier… 🙄

    Jammer btw dat het niks te maken heeft met het vorige. Zou wel leuk zijn geweest als er nog een paar verwijzingen waren geweest naar Thomas Angelo. 😀

  11.   
    Daodan's avatar

    Jammer genoeg kunnen wij niet alle games waar we berichten over schrijven door en door kennen. 😛 Mafia heb ik toevallig wel zwartgespeeld maar dat is alweer een tijd geleden, toen ik in het bronbericht las dat je nu kunt tanken ging bij mij dan ook geen belletje rinkelen dat je dat eerder ook al kon. Achja.

  12.   
    -050- Critical's avatar

    SjaakSnel schreef, "Dit wordt beter dan GTA4 😀 😀 "

    eeh sjaak heb je een ziekte

  13.   
    Mandamo's avatar

    Daodan schreef, "Jammer genoeg kunnen wij niet alle games waar we berichten over schrijven door en door kennen. 😛 Mafia heb ik toevallig wel zwartgespeeld maar dat is alweer een tijd geleden, toen ik in het bronbericht las dat je nu kunt tanken ging bij mij dan ook geen belletje rinkelen dat je dat eerder ook al kon. Achja."

    Hm. Komt dan misg omdat ik er altijd veel plezier in had om het gozertje van het tankstation te slaan..

  14.   
    gappower's avatar

    Dit word een goed game ! 😀

  15.   
    JonsoN's avatar

    Dat gears of war achtige combatsysteem lokt me wel.. 😉 Mafia1 heb ik uitgespeeld met een goed gevoel..

  16.   
    B–T–B-8's avatar

    lijkt me vet

  17.   
    Xtremie's avatar

    gappower schreef, "Dit word een goed game ! 😀 "