Vorig jaar kondigde Electronic Arts al een nieuwe survival-horror game aan, genaamd Dead Space. De game moet fans van films als Event Horizon aanspreken, waarbij wordt vermeld dat het spel de meest benauwende sci-fi horror sfeer moet krijgen die de wereld ooit gezien heeft.
Om nóg meer spanning en sfeer te creëren, lijkt het erop dat de ontwikkelaars van EA druk aan het werk zijn om de pauze-optie uit het spel te laten. In games zoals Resident Evil is het mogelijk om tijdens alle hectiek en gevaar even bij te komen door de game te pauzeren, waarbij je rustig je health bij kunt vullen. Dead Space zal je die rust niet gunnen, want zaken als het aanvullen van je health zal allemaal in-game gebeuren. Het wordt dus doorgaan tot je weet te ontsnappen… of tot je het loodje legt.

In Dead Space kruip je in de huid van monteur Isaac Clarke, een gewone man die op het oog een routineklus moet uitvoeren om het communicatiesysteem van een deep space mining ship te repareren. Het duurt niet lang voordat Clarke wakker wordt in een levende nachtmerrie wanneer hij ontdekt dat de crew van het schip door een gruwelijk buitenaards ras gedood is. Nu moet Clarke vechten voor zijn leven in de dodelijke stilte en duisternis van de uitgestrekte ruimte…
Dead Space verschijnt eind 2008 voor de PC, PlayStation 3 en Xbox 360.
lijkt me vet
maar re4 wii edition blijft de beste!!!
Oh dus de Escape knop werkt ook niet meer in deze game
Daarmee zet ik het namelijk altijd op pauze 
Wel leip, gewoon meer sfeer maken dus dat is altijd goed. 8)
Je knoppen zullen wel werken, maar het gaat er om dat je niet zomaar even in een gepauzeerd menu rustig je health kunt aanvullen of andere zaken regelen. Alles zal in-game gedaan worden, dus op die manier blijf je tijdens het spelen bezig.
Oh dus gewoon weer het oude vertrouwde Power Ups verspreid over de maps??? Ik heb trouwens maar 1 keer zoon spel gespeeld met zoon pause menuutje waar je alles moet regelen maar dat was echt super kut
. Die game heette Chaos Legion van Capcom 
Hoe het precies zal uitpakken is nog onduidelijk, maar je hebt natuurlijk ook in-game menu’s als mogelijkheid. Dus geen power up pakketjes zoals in vroeger tijden, maar een menu dat je in-game moet gebruiken. Dan kan je wel een health kit selecteren, maar de wereld om je heen zal zeker niet stil blijven staan.
OH dus gewoon een soort rugzak idee waar je al je spulletjes in hebt? of zo iets als de eerst 5 tomb raider games dat je gewoon in het hoofdmenu dingen kan selecteren? Of zo iets als Chrome: Specforce met een Inventory?
hahah misschien wat veel manieren om healthpacks te selecteren
Dat is vet shit zeg als ik naar de Wc moet
+ Als mijn telefoon gaat moet ik in mijn voice mail zegen bel later terug ben nu dead Space aan het spelen
lijkt me niets:P
mij ook niet
Wel ”realistisch”
lijkt me juist erg handig. verpest de sfeer niet. zoal bijv. oblivion je klikt op tab en alles staat stil
een beetje zoals bij stalker dus.
eigelijk vrij simpel als je er over denkt maar erg goed