Naast een uitgebreide singleplayer modus, bevat Anno 2070 ook een grotesk online component. In bovenstaande trailer worden de belangrijkste features alvast uit de doeken gedaan.
Nieuwe trailer: Anno 2070 Online Trailer
Door - op
-->
Video's gepubliceerd voor 14 augustus 2018 zijn helaas niet meer te bekijken.
Naast een uitgebreide singleplayer modus, bevat Anno 2070 ook een grotesk online component. In bovenstaande trailer worden de belangrijkste features alvast uit de doeken gedaan.
Heerlijk, weer een nieuwe Anno
Kan ik eindelijk weer een economie opbouwen ^^
Toch trekt mij dit niet zo als de vorige delen.. Maar ik weet niet of ik het kan weerstaan om hem niet te kopen.
Het ziet er nu allemaal een beetje eng uit, maar ik ben ervan overtuigd dat het weer heel leuk gaat worden en dat ik er weer heel veel tijd aan kwijt ga zijn.
Statistieken ziet er stuk beter uit dan wat het nu is bij Anno 1404. Die portal is zeer slecht. En fijn dat er MP inzit. En niet pas bij een expansion.
voor anno moet je meer dan een jaar vrije tijd voor aanvragen! tijdrovende klus, heerser zijn
Nice, maar ik wacht op Aoe4.
Dan kan je lang wachten.
+1
Het ziet er wel aardig uit, maar ik denk dat het niet echt lekker speelt (multiplayer), het duurt (bij mij) redelijk lang voordat je iets hebt opgebouwd, hoe lang gaat zo’n match dan duren!?
Weet niet precies of ik hem zou kopen
Uren, dagen, weken, etc. Het spel kan zo lang duren als je wilt. Het wordt gewoon opgeslagen.