
De Battle Pass van Fortnite heeft een wel erg ver rijkende invloed op de game-industrie. Nadat directe concurrent PlayerUnknown’s Battlegrounds een grofweg zelfde concept introduceerde, ziet nu ook Psyonix heil in een maandelijkse pas voor Rocket League; de zogenaamde Rocket Pass.
De Rocket Pass werd met ingang van gisteravond beschikbaar gemaakt voor alle platformen waarop Rocket League al beschikbaar is, zonder de uitrol van een nieuwe client side update. De eerste editie van de pas zal lopen tot en met 26 november, en bestaat uit een compleet gratis te spelen variant, alsmede een Premium-editie die tegen betaling meer extra’s levert.
Gedurende zeker anderhalve maand is het mogelijk om, aan de hand van de Rocket Pass, te stijgen in specifieke Tiers. Aan de hand van deze niveaus worden vaste beloningen uitgereikt, waaronder auto’s, unieke likjes verf en natuurlijk kleurrijke sporen voor je uitlaat.
Rocket Pass is now LIVE on all platforms! No client update is required. Learn more at https://t.co/EQG5HbblXx pic.twitter.com/ACfTHjLQTK
— Rocket League (@RocketLeague) September 5, 2018
Meer informatie (alsmede een handige FAQ) over Rocket Pass 1 is te vinden op de officiële Rocket League website.
Zie jij, net als Psyonix, heil in een nieuwe en betaalde dienst rondom Rocket League, of was de game met onder meer de Nitro Crate lootboxes en een uitgerekte levensspan al aardig voorzien in nieuwigheden?