Via de Europese PlayStation Blog is bekend geworden dat Call of Duty: Modern Warfare 3 dit jaar, in de aankomende negen maanden, behoorlijk wat downloadable content krijgt. Activision geeft voor de shooter namelijk twintig keer DLC uit op het PlayStation Network, Xbox LIVE en Steam.
All the MW3 DLC (20 pieces) during the 9-month DLC season starting early 2012. Includes multiplayer and special ops maps.De DLC zal voor Call of Duty Elite, de betaalde online multiplayer van de game, volledig gratis te downloaden zijn. Op een later tijdstip krijgen de gamers die geen Elite hebben de DLC in verscheidene pakketten aangeboden.
Op 24 januari zal de eerste DLC verschijnen; de multiplayer mappen Liberation en Piazza zijn dan verkrijgbaar voor Elite-leden met een Xbox 360. Een specifieke datum voor de PlayStation 3 en PC is niet bekendgemaakt, aangezien de eerste vijf keer content, in de eerste drie maanden van 2012, tijdelijk exclusief zijn voor de Xbox 360.
Gamers die alleen Modern Warfare 3 hebben en dus geen Elite, kunnen vanaf maart de eerste downloadable content downloaden.
Dat kost je dus gewoon meer als de game zelf. Compleet belachelijk.
Geldklopperij!! -_-
hahahahah is dit een grap ofzo? of gaan ze dat voor 1 euro per dlc doen??
als ze serieus 20 keer dlc van 5 euro gaan uitbrengen zou ik me zo kut voelen als ik MW3 had
Bedoelen ze niet 20 maps (4x 5 maps)?
Waarom? Ik vind dit meer een addon als je Elite neemt. Er staan erg leuke items op de elite. Zoals de clan battles , wapem,perks,maps guide. Als er daadwerkelijk 20x keer word gezien van Dlc wat dan wellicht 2 maps per dlc zal zijn. Dan zal deze game lekker lang blijven leven. Vind de game helemaal niet zo slecht wat iedereen roept. Sterker nog speel het liever dan Battlefield 3. Beide games hebben hun nadelen. Zo is de singleplayer , en de co-op mod van Bf3 echt te slecht voor woorden. En de multiplayer lagged nogal. Bij Call of Duty is het standaard probleem de spawming points en een paar crap maps. Verder vind ik dit echt een geweldige game.
dat is echt geldklopperij!!!!!
waarschijnlijk 14.99€ vragen voor 2 mappen fwa !?
SCHANDALIG
Singleplayer ben ik het met je eens maar hoe kan het hier niet laggen op mijn 5mb internet ? 64 spelers…
+1
Het is belachelijk dat je voor Elite moet betalen. Bungie biedt gratis een gigantische ondersteuning voor zijn fans waar je bij Activison voor moet betalen.
Activison maakt ongelofelijk veel winst met de Call of Duty serie en wil je met Elite nu ook nog is flink uitzuigen. Ja, als je alle dlc zal kopen is het goedkoper, echter is het belachelijk dat DLC 15 euro kost en deze niet minimaal 40% van de hoeveelheid content van de originele game bevat. Immers is het in vergelijk met de aanschafprijs anders pure oplichting.
Back To Karkand is een veel betere DLC, nieuwe wapens nieuwe maps en nieuwe voertuigen en als je had gepreorderd had je hem zelfs ook nog gratis, dus het is echt geldklopperij.
Kost dat Elite ook nog geld?
wat kunnen jullie zeiken zeg koop elite en je bent er van af dan krijg je de dlc gratis
De game is goedkoper dan Elite…. Dat zegt al genoeg.
Ten tweede, voor de prijs van Elite kan je een volledig nieuwe game kopen. *kuch*geldklopperij*kuch*
ik vind van niet elite geeft je wat extra’s nieuwe map packs. ik moet wel zeggen dat ik aan de ene kant ook wel spijt heb dat ik elite heb gekocht omdat de xbox gamers de dlc’s toch eerder krijgen .
Het zullen echt niet de zelfde DLC zijn als de vorige games, ze zullen geen 20x DLC met 5x maps! Het aantal content zal lager liggen. Hoeveel kost Elite, 50 euro per jaar? Je komt dan inderdaad op een nieuwe game uit, en als je de DLC los koopt zal je ook rond die prijs komen. Kortom, met of zonder Elite heb je alsnog even veel alleen je hebt een *extra* stats profiel wat iedere ontwikkelaar (behalve Activision) gratis aanbied. Kortom Elite was gewoon om meer mensen aan te trekken!
Of ik nou DLC los koop en kom op 50 euro uit, of ik heb Elite en krijg DLC gratis. Is de stats profiel nou echt het enige voordeel wat andere bedrijven gratis aanbiede zoals Battlefield of Bungie? Mij gaat het om de fun, niet om stats op te bouwen en stoer te doen hoeveel kills je per minuut maakt!
Leuk hoe snel mensen zich laten overhalen om iets te kopen. Maar xbox live waar je meer content op kunt vinden, en ieder game online kunt spelen vinden ze te duur en belachelijk!
Ik zal het voor je vereenvoudigen:
Mr. Kotick wilt geld zien dus
Je hebt echt gewoon gelijk uitzuigers!
Wordt pc eigenlijk nog wel voorzien van premium elite? ik dacht dat de dlc’s alleen over steam gingen en
dat pc ergens wanneer ze zin hebben de gratis content van elite uitbrengen. Heel vaag allemaal
En zo zie je maar weer, de meningen rondom Call of Duty verschillen weer enorm, misschien maakt dit de CoD hype alleen maar groter? No offence. Everyone has their own opinion!
Kost je alleen meer als de game zelf als je de DLC überhaupt koopt.
20 * 15 = 300
Singleplayer ben ik het met je eens maar hoe kan het hier niet laggen op mijn 5mb internet ? 64 spelers…[/quote]
Beter raar wat je zegt. Modern Warfare 3 heeft erg veel lag als je host bent op Ground War en in mindere mate ook bij Domination. En nee, ik heb geen crap internet. Vanaf Black Ops heb ik last van lag als ik host ben. Zal wel met die pauper lag-compensation te maken hebben….jammer
Sorry hoor, maar waar staat dat het 20 dlc met maps etc zijn, misschien zijn het wel gewoon kleine updates die je gratis krijgt.
Lijkt me heel sterk dat ze 20 dlc bedoelen als die bij mw2 erbij kwamen, waarbij je nieuwe maps, wapens etc kreeg.
Anders lig ik echt in een deuk, 20 X 15 euro, haha ben ik blij dat ik BF3 speel…
HAHHHHHHHHHHHHHHHHHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAH!
God ik dacht ik idiote dingen had gezien maar dit is werkelijk alles.
Ben ik even blij dat ik geen MW3 speel, het is nu echt 100% pure afrip.
Gelukkig zijn er nog andere bedrijven die wel om hun spelers geven en hun winst (doel van ieder bedrijf, eender welk) behalen om naar hun speler te luisteren en dan ook doen wat ze echt willen.
Ow ja, COD Elite? Dat soort systeem heeft Bungie gratis gegeven.*
Bungie/343 <3
* Mits je Xbox lLive gold hebt.
Wie dit probeert goed te praten is volslagen idioot en wint de GN hoofdprijs naar een inrichting!
Geldklopperij anyone ?
CoD is echt de een van grootste uitmelkerijen van games ooit. Deze maps zijn zo klein en zal een goed development team niet meer dan een paar dagen kosten om te maken. Ik denk dat als ze de DLC 50 keer verkopen, ze de kosten al eruit hebben gehaald. Ook dat “elite” is belachelijk zeg. Je krijgt wat stats en wat filmpjes. Stats deed Bungie gratis, en EA heeft ook iets vergelijkbaars met BF3. En voor filmpjes heb je youtube…
Volgens mij kun jij die prijs beter winnen voor het niet respecteren van de mening van iemand ander!
Waarom zeuren jullie? Niemand verplicht jullie het om te kopen. En de mensen die het wel kopen ja daar heb ik ook niet echt veel over te zeggen…….
Beter raar wat je zegt. Modern Warfare 3 heeft erg veel lag als je host bent op Ground War en in mindere mate ook bij Domination. En nee, ik heb geen crap internet. Vanaf Black Ops heb ik last van lag als ik host ben. Zal wel met die pauper lag-compensation te maken hebben….jammer
[/quote]
Ik heb CoD in het begin maar 2 dagen gespeeld omdat Skyrim mijn Mw3 uit mijn handen trok. Toen was er wat lag maar dat is standaard bij CoD. Maar later heb ik totaal geen lag gehad. En bij Bf3 juist weer heel veel lag. Voor de duidelijkheid ik heb het over de ps3 versie van beide shooters.
Moet je nagaan dat 90% remake maps zijn/maps van de singleplayer.
tegenwoordig staat het ook gwn op je dvd en moet je maar 10 mb downloaden, Ik blijf erbij dat de serie na cod4 omlaag gegaan is uitmelkfabriek misselijk makend.
Beter raar wat je zegt. Modern Warfare 3 heeft erg veel lag als je host bent op Ground War en in mindere mate ook bij Domination. En nee, ik heb geen crap internet. Vanaf Black Ops heb ik last van lag als ik host ben. Zal wel met die pauper lag-compensation te maken hebben….jammer
[/quote]
Dat lichtt aan de upload snelheid iedereen denkt 10mb download dat je snel internet hebt,maar dat is niet zo als je bijv 10mb download hebt heb je mischien een hele lage upload drm zal je ook zoveel lag hebben. upload is ook heel belangrijk.
Ik heb het over de aanschaf van de service “Elite”
Deadstriker heeft gewoon gelijk? Dit kan je gewoon niet meer goedpraten. DLC zou kwa prijs in verhouding moeten staan met het spel. En 15 euro of 50 euro voor Elite(wat meer is als de aanschaf van het spel zelf) is dat totaal niet.
Hoe komen we d’r eigenlijk op dat de DLC’s allemaal 15 euro per stuk kosten? En is dit nieuws niet al veel langer bekend? Tuurlijk is het stom dat ze je zo overhalen om Elite te kopen, maar om nou gelijk te verwachten dat elke DLC 15 euro kost die maar 2-3 nieuwe mappen aan bied is gewoon raar. Voor 2-3 mappen verwacht ik eerder een prijs van 10 euro.
Is het trouwens niet zo dat er ook nog een paar wapen DLC’s erbij komen om de 20 sneller te bereiken?
veel mensen snappen dit echt niet. de DLC die nu uitkomt elke maand is voor ELITE membership. ELITE membership mensen krijgen de DLC gewoon erg vroeg en regelmatig. Iemand die niet ELITE heeft kan de mappen krijgen door 1 X een mappen pakket te kopen waar een aantal van die maanden inzit. dit pakket zal waarschijnlijk 15 euro kosten.
ELITE krijgt dus niet alleen de DLC gratis, maar ook veel eerder dan de mensen zonder ELITE Premium.
Het staat zelfs in het nieuwsbericht van GN: Gamers die alleen Modern Warfare 3 hebben en dus geen Elite, kunnen vanaf maart de eerste downloadable content downloaden.
Pfff, vroeger kwam DLC nog gewoon met updates mee, gratis…
lol ik haal eve bungie er bij: hun hebben tientallen gratis maps toegevoegt ZONDER enige bijbetaling er mogen dan 2 map packs zijn maar al dat is bij elkaar 20. je kunt bungie pro kopen voor 15 euro dacht ik en dan kun je filmpjes downloaden. en de rest (clan battles heatmaps enz) gratis elite is geldklopperij. bungie/343. <3
Ik zeg ook niet dat het bungie network vriendelijker is. Ik heb zelf ook geen ELITE. Wel gebruik ik het gratis netwerk van ELITE.
De basis maps van CoD zijn toch meestal stukken leuker dan de DLC maps. Dus ik koop ze toch niet.
INderdaad hoe ik er ook over denk, maar ik moet ook bekennen dat ik de standaard maps uit de vorige Call of Duty’s zelf leuker vond dan de standaard maps die in MW3 zaten.
zeker ! ik mis maps zoals “Terminal” “Scrapyard” en epische quickscope battles (ja gay quickscope blah blah) op “Rust”
nu de maps van MW3 zijn niks man. allemaal van alle kanten gespawned. constant in je rug geschoten. bij de andere maps was er een slagveld waar gevochten werd. nu is het de spawn opzoeken en campen. ook bij black ops waren de DLC maps niks waard. bij MW2 waren ze wel oke. en wat ik nu heb gezien van MW3. zeg ik Hallee ik ben naar Karkand.
Aanstellen is ook een kunst…….. Enne ik heb meer tijd in de dlc gestoken bij bo dan wat er standaard bijzat hoor zombiemaps urenlang gespeeld dus…. call of duty weet (mij teminste) je altijd wel met epische trailers over te halen