Nintendo heeft bekendgemaakt dat de aankomende Fire Emblem-titel voor de 3DS het eerste Nintendo-spel gaat worden dat betaalde downloadable content krijgt. Het bedrijf heeft de firmware van de handheld eerder al klaar gemaakt om gamers te laten betalen voor content en nu gaat er ook daadwerkelijk gebruik van worden gemaakt. De komende tijd zal deze mogelijkheid echter alleen nog voor first party-titels bruikbaar zijn, naar alle waarschijnlijkheid komt hier in 2012 wel verandering in. Welke DLC precies voor Fire Emblem gaat verschijnen is helaas nog niet bekendgemaakt.
De vraag is ook of Nintendo de mogelijkheden voor betaalde DLC naar de Wii U gaat brengen. Door de belofte dat de nieuwe console op het gebied van internet beter gaat worden en een eerde uitspraak van het bedrijf dat Nintendo meer met DLC gaat doen geloven hier wij wel in.
Het zou eerst zo zijn dat dat Nintendo verder niks voor DLC zou bijrekenen, maar wel voor andere ontwikkelaars waar van de beslissing aan hun zou liggen of ze je (hoeveel) laten betalen of niet. Tenzij Fire Emblem 3DS door een ander ontwikkel studio gemaakt wordt.
OMG nintendo ook al dlc ik dacht eerst dat ze dat niet wouden enz

en natuurlijk was gratis beter geweest