MENU

Glitchers testen Call of Duty: Modern Warfare 3

MapMonkeys is een van ’s werelds grootste glitching-gemeenschappen. Leden van deze groep houden zich continu bezig met het vinden van glitches in videogames en eens ze zo’n glitch hebben gevonden, delen ze deze met de rest van de community. Enkele leden van de groep zijn de afgelopen dagen echter bezig geweest om, geheel tegen hun principes in, Call of Duty: Modern Warfare 3 zo glitch-vrij mogelijk te maken!

Op deze manier hoopt Infinity Ward zo veel mogelijk glitches uit de game te verwijderen voordat deze in de winkels ligt. Volgens Rezzo, de oprichter van MapMonkeys, kregen de leden van zijn gemeenschap echter te weinig tijd om dit doel te realiseren. Daarom heeft Infinity Ward de mannen nogmaals uitgenodigd en deze keer krijgen zij langer de tijd:

We only had two or three days to test the game and find glitches, which wasn’t nearly enough time. This time, Infinity Ward is keeping us there an entire week so we can find more bugs and glitches than ever before!
Dit is niet de eerste keer dat leden van MapMonkeys meehelpen aan een Call of Duty-project. De mannen zijn al eerder overgevlogen naar Californië om Call of Duty: World at War en Modern Warfare 2 te testen. Beide games kampen echter tot op de dag van vandaag nog met verschillende glitches, dus de kans dat een videogame ooit volledig glitch-vrij zal worden, is erg klein. Maar alle kleine beetjes helpen, nietwaar?

  1.   
    Fox's avatar

    Altijd leuk om te horen dat ze wel wat geven over glitchers 😛

  2.   
    MaxDamage_NL's avatar

    Aangezien ze toc op dezelfde engine draaien kunnen ze ook gewoon op youtube kijken voor de glitches van de oudere CoD’s, want ik heb telkens dezelfde glitches kunnen toepassen vanaf Modern Melkfare.

  3.   
    FishHookz's avatar

    Ze hoeven denk ik niet heel lang te zoeken XD

  4.   
    GENERAL_DS's avatar

    hopelijk zijn er niet veel glitches. ik vind de glitches dat je boven op een gebouw kan komen wel vet, zolang het maar erg lang duurt zodat het niet online kan.

  5.   
    STRAIGHT FLUSH's avatar

    Hahaha leuk nieuwtje. wel leuk dat mensen zich ervoor inzetten 😀

  6.   
    cool ice's avatar

    idd. fijn dat er zulke glitch-test teams bestaan. 🙂

  7.   
    el_loco's avatar

    ik zou ook wel willen mee helpen 😛

  8.   
    See4urSelf's avatar

    Je zult ze nooit allemaal kunnen vinden. Een game dat gespeeld wordt door mijoenen mensen per dag genereert 10 miljoen speel uren per dag, en dat kunnen een aantal man echt niet eruit halen binnen 1 week, laat staan 2/3 dagen 😛 Mensen zijn niet foutloos, games zijn niet perfect.