Sony heeft bekendgemaakt dat er een nieuwe demo van Uncharted 2: Among Thieves aan zit te komen. Vanaf 28 januari zal de nieuwe demo op het PlayStation Network te vinden zijn. De gamers die dit geweldige spel nog niet hebben geprobeerd krijgen nu dus de kans om te zien waar alle ophef over gaat. Aangezien PlayStation 3-gamers al de mogelijkheid hadden om een multiplayer-demo te proberen is de kans groot dat deze demo zich op de singleplayer zal gaan richten. De exacte details van deze demo zijn echter nog niet vrijgegeven.

Lees voor meer informatie over Uncharted 2: Among Thieves onze review!
Uncharted 2: Among Thieves is inmiddels exclusief voor de PlayStation 3 verschenen.
Dan moet ik deze maar even downloaden.
Je hebt geen demo nodig. Als je een PS3 hebt en je hebt U2 nog niet in huis moet je je gaan schamen.
Amen.
Nou Dan Mag ik me Best Scamen Want iK Hoef Geen Uncharted 2
Me neither.
Nou Dan Mag ik me Best Scamen Want iK Hoef Geen Uncharted 2 [/quote]
Waarom Typ Jij Alles Met Hoofdletter
oja en sorry voor dubbelpost
Ik heb hem en ik vind dat ik beter iets anders had kunnen kopen dan dat overhypte spel hoor.
Het is wel mooi enzo, maar voor mij word het toch echt te saai het is of een vuurgevecht of een puzzel dan weer andersom, meer inet… Hij ligt al onder een dikke laag stof hierzo.
ja dus. bij bfbc is t alleen maar schieten. als je em nie hebt moet je je schamen, want t is een fantastische game.
Je hebt elke game van 2009 beschreven. Nou ja, sommige games hebben geeneens puzzels.
Tsjah, mensen houden ervan of niet, en in het geval van UC2 zijn er genoeg mensen die ervan houden, inclusief ik, geweldig spel! En een juiste keuze om nog een demo uit te brengen.
Ik heb hem nog niet in huis liggen, kost me wel allemaal een beetje veel geld om elke game in huis te halen wat ik graag zou willen hebben. Ik probeer de demo, maar als die afgeprijst is haal ik hem zeker in huis. Ik ben meer van FPS en Race. Niet tot ik Uncharted 1 of 2 niks vindt, maar net als Assasins Creed wacht ik liever tot ze afgeprijst zijn. Andere games krijgen van mij voorrang, anders had ik ze al in huis.
Van mij hoef je je niet te scamen hoor. Maar schamen moet je je wel. Omdat je zo schrijft en omdat je U2 nog niet in huis hebt.
Je hebt elke game van 2009 beschreven. Nou ja, sommige games hebben geeneens puzzels. [/quote]
Of jij gaat je gewoon schamen? Omdat je constant negatief reageerd en dat je aan het mieren neuken bent over waarschijnlijk een typfout..