MENU

Acteur Lance Henriksen maakt zijn opwachting in Aliens vs. Predator

SEGA heeft bekendgemaakt dat acteur Lance Henriksen (Aliens, Alien3 and AVP: Aliens vs. Predator) zijn opwachting zal maken in de aankomende Aliens vs. Predator-game. Henriksen zal in de game de rol spelen van Karl Bishop Weyland, een afstammeling van Charles Bishop Weyland, oprichter van de beruchte Weyland-Yutani corporatie.

Zoals in onderstaand screenshot te zien is, heeft ontwikkelaar Rebellion niet alleen de stem maar ook het uiterlijk van Henriksen in de game verwerkt.

Aliens vs. Predator komt uit de studio’s van Rebellion, maker van de originele Aliens versus Predator uit 1999: een legendarische titel die de norm heeft bepaald voor een hele generatie multiplayer-games. In dit nieuwe actievolle avontuur kun je met drie verschillende campagnes aan de slag, elk gebaseerd rondom een één van de drie rassen die de game in huis heeft.

Aliens vs. Predator verschijnt in februari 2010 voor de Xbox 360, PlayStation 3 en PC.

  1.   
    najreteip's avatar

    Wel best goed nagemaakt!

  2.   
    )GN(-Erik's avatar

    Nice!! Oog voor details daar hou ik wel van 😛

  3.   
    MaTriX's avatar

    Bruut zeer bruut althans wat ik van de game gezien heb, het maakt het voor het verhaal denk ik nog leuker dat hij erin meespeelt.

  4.   
    Selective93's avatar

    Ziet er veelbelovend uit 🙂 .