
Het is een sombere zomer. Het weer varieerde de afgelopen weken van matig tot deprimerend, waardoor het typische zomerse gevoel dit jaar veel minder aanwezig lijkt te zijn. Het slechte weer geeft gamers echter wel een goed excuus om de dagen binnen achter hun console door te brengen, maar wat moeten zij spelen tijdens de jaarlijkse komkommertijd? Een lastig dilemma, waar we later in dit bericht op terug zullen komen.
Maar laten we eerst even terugblikken op de poll van 11 juli. Toen was net bekend dat Take-Two een handelsmerk had geregistreerd voor Rockstar Films. Hiermee waren ze niet de eersten die deze weg insloegen. Ubisoft richtte in mei namelijk al Ubisoft Motion Pictures op, een studio die zich zal bezighouden met het produceren van films over Assassin’s Creed, Splinter Cell en Ghost Recon. Het is duidelijk dat gamers de doelgroep vormen voor deze rolprenten, maar wij vroegen ons af of jullie wel zitten te wachten op films die gebaseerd zijn op videogames. Daarom legden we onze leden de volgende stelling voor: “Ik zou graag een verfilming zien van mijn favoriete videogame.” Het resultaat is opvallend positief: maar liefst vier op de vijf stemmers zou graag een film zien van zijn favoriete spel, terwijl slechts 20% hier geen behoefte aan heeft. Een greep uit jullie reacties:
jaime360gamer:
Absoluut en dan het liefst Assassins Creed! Na Lineage gezien te hebben weet ik gewoon dat dat wel een hele vette film moet gaan opleveren. En het verhaal is zowiezo heel goed verfilmbaar. Verder lijkt mij een Gears of War film ook best gaaf ik denk namelijk dat je daar ook best een wrede film van zou kunnen maken.DGonlag2:
Ik zie een verfilming van Assassins Creed wel zitten. Mits het een goed verhaal heeft natuurlijk. Ook een Splinter Cell spionage film ofzo lijkt me leuk. Maar ik weet niet of het echt een goed idee is. Film Games zijn vaak ook erg belabberd en ik ben bang dat het omgekeerd (Game Films) ook zo zal zijn. En daarmee de naam van de serie bedoezelen.JonsoN:Het kan een leuk idee zijn, maar het moet niet te vaak gebeuren en als ze het doen moet het wel goed zijn.
Nee, absoluut niet!Klik hier voor de meningen van de redacteurs van GamersNET.
Een goed voorbeeld hiervan is de zogenaamde verfilming van Dragonball-Z, het mag dan geen game zijn, maar de film heeft absoluut niks toegevoegd aan de originele serie, de film was een grote flop te noemen, omdat veel dingen uit de originele serie verdraaid waren of er simpelweg niet inzaten.Voor mij zou Half-life dan zeer waarschijnlijk verpest worden.

Nieuwe stelling
De zomer is voor veel gamers een periode van gemixte gevoelens. Enerzijds genieten we uiteraard allemaal van het heerlijke weer (dat deze zomer overigens ver te zoeken is), maar anderzijds zien we elk jaar weer hetzelfde verschijnsel: er verschijnen amper videogames. Ook dit jaar zijn de toppers tijdens juli en augustus op één hand te tellen, waardoor wij ons afvroegen waar jullie je tijdens de komkommertijd eigenlijk mee gaan vermaken. Gaan je nieuwe spellen zoals Deus Ex: Human Revolution en Bodycount spelen, of maak je van de gelegenheid gebruik om oudere games die je hebt gemist nog eens onder handen te nemen? Of game je helemaal niet? Wij zijn benieuwd en daarom vragen we je antwoord te geven op de volgende vraag:
Laat het ons weten door op de poll te stemmen en vergeet niet hieronder een reactie achter te laten. Misschien verschijnt jouw mening dan over twee weken wel in het volgende GamersNET Poll-bericht! Alvast bedankt voor het stemmen, wij zijn benieuwd naar de uitslag.