Evan Wells co-president van Naughty Dog heeft in een interview met The Examiner gezegd dat de ontwikkelaar de Uncharted-serie graag op andere platformen wilt zien. Omdat Uncharted het paradepaardje van Sony is lijkt de PlayStation Portable de beste kandidaat voor een nieuwe Uncharted-game. Wells gaf wel aan dat Naughty Dog zich op dit moment volledig op de PlayStation 3 richt.
Het precieze statement van Wells luidt als volgt:
- “We’d love to see Uncharted grow beyond the PS3. It would be interesting to see what sort of changes to the design one would make for a portable system.”

Uncharted 2: Among Thieves is het vervolg op Uncharted: Drake’s Fortune, een ijzersterke PlayStation 3-titel uit 2007 die bol stond van actie en avontuur. Het vervolg draait om de 13e eeuwse ontdekkingsreiziger Marco Polo. In dit tweede deel wordt sterk de nadruk gelegd op het verhaal, een gameplay met stealth en een mechanisme waardoor je vrij kunt klimmen in de game.
Lees voor meer informatie over Uncharted 2: Among Thieves onze Gamescom-preview!
Uncharted 2: Among Thieves verschijnt 16 oktober voor de PlayStation 3.