Gamersnet.nl

Ontwikkelaar: Split/Second zorgt voor nieuw leven binnen het genre

Black Rock Studio, de ontwikkelaar van onder andere de quadracer Pure, werkt al een tijdje aan de explosieve racegame Split/Second. Deze game moet racen combineren met gigantische explosies die het parcours drastisch kunnen veranderen. Volgens de ontwikkelaar zorgt Split/Second zodoende voor nieuw leven binnen het genre. Director Nick Baynes verklaarde als volgt:

De explosieve actie en het HUD-loze ontwerp van Split/Second spreken in elk geval tot de verbeelding. We moeten er alleen nog wel tot het begin van 2010 op wachten.

In de racegame Split/Second draait het uiteraard om racen, maar ook kan je tegenstanders van de baan rammen om heftige explosies en andere reacties uit te lokken die van grote invloed zijn op het verdere verloop van de wedstrijd. Als speler moet je strategie en timing combineren om tegenstanders te slim af te zijn en dankzij explosieve gebeurtenissen het circuit aan te passen of zelfs compleet nieuwe routes te creëren.

Split/Second verschijnt in het begin van 2010 voor de PC, Xbox 360 en PlayStation 3.