Fallout 76 krijgt huisdieren

Nu de Wastelanders update eindelijk hier is, kunnen we verder vooruit kijken naar de toekomst van Fallout 76. De volgende stap wordt de toevoeging van huisdieren. Dat hebben Jeff Gardiner en Ferret Baudoin van Bethesda gedeeld in een gesprek met fans op Reddit. Ook wisten ze te melden dan er wederom nieuwe NPC’s worden toegevoegd, al zullen die niet worden toegevoegd in het spelers C.A.M.P.:

“While we would love to do this there are numerous issues that would need to be addressed. Doubling the amount of NPCs in the world comes at a heavy cost!”

Tot slotte wisten de heren te melden dat er heel snel een nieuwe roadmap voor de game zal verschijnen.

  1.   
    Turk–Life's avatar

    Omggggg zo vettt. Ik ben nu volop fallout 76 aan t spelen.

  2.   
    Turk–Life's avatar

    K hou van bouwen en mn budget zit al helemaal vol. Ik hoop op meer budget!!! En leuke nieuwe spullen.

  3.   
    BearsRidingTanks's avatar

    Kan niet wachten op de gltich waar je kat je mini gun jat en je neer schiet.

  4.   
    Felis_Rufus's avatar

    @BearsRidingTanks: En dan noemen we het een Catling gun.

  5.   
    Tom Kauwenberg's avatar

    @Felis_Rufus: Volautomatisch miauwchinegeweer.

  6.   
    BozeBever's avatar

    Too little too late. Heb het gevoel dat Bethesda om nog meer gezichtsverlies door deze game te voorkomen, nu maar aan een dood paard aan het trekken is.

    Niet dat het slecht is… maar toch…

  7.   
    DB Ries's avatar

    Purrpurrrifle

  8.   
    Ho-Mo's avatar

    @Tom Kauwenberg: doe maar niet…