Gamersnet.nl

Multiplayer van Call of Duty: WWII zal vrouwelijke soldaten bevatten

Vrouwelijke soldaten: in ons hedendaagse wereldbeeld is het absoluut geen uitzondering. Gedurende de Tweede Wereldoorlog waren dames op het slagveld echter niet bepaald een alledaags aangezicht. Oorlog uitvechten was immers grotendeels een mannending, zo gold de denkwijze van destijds. Ontwikkelaar Sledgehammer Games heeft daar echter lak aan, en laat spelers zelf beslissen hoe ze de online arena’s van de nieuwste Call of Duty betreden.

Middels een antwoord op Twitter liet Sledgehammer aanvoerder Michael Condrey weten dat de Call of Duty: WWII multiplayer wel zeker vrouwen zal bevatten, mocht de speler dat willen.

De vrouwelijke soldaten in de multiplayer staan er niet alleen voor. Tijdens de onthulling van Call of Duty: WWII werd al duidelijk dat de singleplayer ook voorzien is van een verhalend segment in de Franse verzetsbeweging, waarin je als speler een vrouwelijke rol op je neemt.

Voor de multiplayer geldt echter wel dat dit weer een ‘terugkeer’ van de vrouwelijke soldaat is. In de online modi van de laatste Call of Duty, Infinite Warfare, zaten immers enkel mannelijke personages, terwijl het daaraan voorafgaande Black Ops 3 beschikte over meerdere vrouwelijke klassen.

Wat jij? Is de afwijking van het realisme in de multiplayer een nodeloze keuze van Sledgehammer Games, of moet iedereen lekker voor zichzelf mogen beslissen wat hij of zij online kan spelen?