Zondag werden de systeemeisen van Watch_Dogs onthuld en die waren al behoorlijk stevig te noemen. Nu wordt hier nog eens overheen gegaan met de zojuist onthulde systeemeisen van Middle-earth: Shadow of Mordor. Niet alleen worden slechts 64 bits-versies van Windows Vista, 7 of 8 en DirectX 11 ondersteund, met deze vereisten lijkt de game ook een flink wat te vragen van jouw processor en grafische kaart.
De exacte minimale en aanbevolen systeemeisen zie je hieronder:
Minimum:
OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8
Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 25 GB available space
Aanbevolen:
OS: 64-bit: Win 7, Win 8
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 | AMD Radeon HD 7970
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 40 GB available space
Dat is aardig wat bestanden die het spel heeft. 40 gb, ik dacht dat de Total War games veel plek nodig hadden. Ik ben wel benieuwd naar wat je krijgt.
40GB is tegenwoordig normaal ๐ Max Payne 3 is 35GB, Titanfall ergens rond de 45-50GB? en CoD: Ghosts 40GB. Enige games die ik zo uit mijn hoofd weet ๐
Ik vraag me ook af wat we allemaal zullen krijgen met zulke systeemeisen. Bij Ghosts zie je niet echt waarom de game 40GB is. Ik denk dat we deze systeemeisen (cpu, ram, gpu etc.) dit jaar ook weer normaal gaan vinden. Volgend jaar is de Titan en GTX780/770 normaal ๐
Jezus, ik moet nodig eens een nieuwe PC hebben! Het geheugen van Shadow of Mordor is wรฉl lager dan Watch_Dogs (jammer, want dat is juist waar mijn huidige PC wรฉl aan kan voldoen ๐ )
dubbele post…
Valt mee, daarnaast Watch_Dogs ondersteund ook enkel 64 bit, net als TitanFall en ieder andere ‘next-gen’ game die we de komende tijd gaan zien.
De aanbevolen videokaarten zijn de high-end modellen van 1 generatie terug. De minimale eisen zijn mid-end kaarten van 2 generaties terug.
Net nieuwe pc, en deze game komt helemaal goed zo te zien ๐
en mijn grafische kaart is nu officieel out dated. gtx 460 ๐ฅ
Kan heus nog wel even mee hoor. Alhoewel, als fanatiekeling heb ik mijn gtx 550ti wel vervangen met een xfx 7970 DD edition
Deze gaat er zeker in october komen, deze mensen gun ik ook gewoon geld ! ๐