Ben jij jaloers op die ene level 40-speler die loopt te pronken met zijn superdeluxe geweer? Wil jij ook knallen met dit prachtige schietijzer, maar moet je hiervoor nog ontzettend veel uren in de game steken? Dan kun je overwegen om de zojuist uitgebrachte shortcut kits aan te schaffen. Deze geven je – tegen betaling – vroegtijdig toegang tot content die je normaal zou moeten vrijspelen.
Er zijn in totaal dertien verschillende shortcut kits beschikbaar, die in prijs variëren van 4,99 euro tot 14,99 euro. Wil je meteen alle content vrijspelen, dan kun je voor 49,99 euro de Ultimate Shortcut Bundle aanschaffen.
Vind je het leuker om wapens op eigen kracht vrij te spelen, maar ben je wel hard toe aan nieuwe Battlefield-content? Dan kun je – mits je een PlayStation 3/4 of Xbox 360 bezit en Premium-lid bent – sinds dinsdag aan de slag met de Naval Strike DLC.Air Vehicle Shortcut (€9,99) Assault Kit Shortcut (€6,99) Carbines Shortcut (€4,99) DMR Shortcut (€4,99) Engineer Kit Shortcut (€6,99) Grenades Shortcut (€4,99) Ground & Sea Vehicle Shortcut (€14,99) Recon Kit Shortcut (€6,99) Shotguns Shortcut (€4,99) Soldier Shortcut Bundle (£19,99) Support Shortcut Kit (€6,99) The Ultimate Shortcut Bundle (€49,99) Vehicle Shortcut Bundle (€19,99) Weapon Bundle Kit Shortcut (€14,99)
Deze optie is er al vrij lang. Maar ik vind zon shortcuts vrij belachelijk..
ze zijn ook erg over priced deze short cuts en je heb niet veel achterstand met begin kits.
vind het belachelijk die kits. de wapens maken je niet beter maar degene die de controller in ze klauwen. ben af en toe beter met low level wapens.
Sorry hoor maar zoveel shortcuts is belachelijk. Bij Battlefield 3 was het beter gedaan. Maar goed, er is wel meer mis met BF4 wat BF3 gewoon goed was.
Je krijgt zoveel xp boosts dat je shortcuts echt niet nodig heb, die wapens unlock je binnen no-time, hetzelfde geld voor de wapens op en aan de tanks/ifv
Inderdaad gewoon even een Xp boostje opzetten en de wapens komen vanzelf ( tenzij je heeeeeeeel slecht ben natuurlijk )
Ja, erg moeilijk is het vrijspelen inderdaad niet. Een aantal van deze kits waren in februari trouwens gratis. Ik had ze expres niet genomen omdat het vrijspelen de helft van de fun is.
Volgens mij was het alleen gratis voor premium leden en zoals je idd al zegt het vrijspelen is een deel van de fun 😛
Bij BF3 werkte het precies hetzelfde met shortcuts hoor 🙂
Ik wilde al zeggen, BF3 was precies hetzelfde!
Ik wilde al zeggen, BF3 was precies hetzelfde!
[/quote]
En in BF: Bad Company 2, alleen dan niet zo heel uitgebreid, maar alleen met de classes.
Waar kan je ze vinden dan? Zie ze echt nergens…van Origin t/m de BF4 gamestore.
DICE/EA: Give me your money, we want more!