
Jonah Knulst
Het was op z’n minst gezegd een zeer geslaagde avond. We hebben met plezier Batman: Arkham City gecheckt en gelachen om de dolenthousiaste deelnemers. De aankondigingen werden verzorgd door niemand anders dan de Riddler en dat maakte de avond natuurlijk wel heel erg bijzonder. De locatie was grotendeels omgetoverd voor een ultieme Batman-sfeer en dit maakte het geheel helemaal af. Daarnaast was de pizza erg smakelijk en de treinreis naar huis was ook een zeer plezierige rit te noemen, hรจ Glenn?
Glenn van Dormolen
Voor mij was dit mijn eerste perstrip voor GamersNET. Veel had ik er op het eerste gezicht niet van verwacht; we checken de game, we maken wat foto’s en we zien verder wel. Maar dat gevoel werdt snel weggevaagd toen de show begon; Mr. E. Nigma himself kreeg door zijn geweldige act de hele zaal plat. Daarnaast was er gratis pizza, we mochten de game spelen; voor mij kon het niet beter. Het moge duidelijk zijn; Arkham City wordt het helemaal en de challenge heeft dit dubbel en dwars bevestigd. Hulde aan Warner Brothers en Rocksteady!
[SCREENSHOTS]
Gratis pizza! ๐ฎ
“en de treinreis naar huis was ook een zeer plezierige rit te noemen, hรจ Glenn?”
Op de een of andere manier klinkt dat anders dan waarschijnlijk de bedoeling is ๐
Anyway, vette fotoreportage! Ziet er cool uit, vooral met The Riddler. En gratis pizza is natuurlijk nooit verkeerd.
Super sfeervol!
Super AWESOME!!! ๐ echt op die laatste foto kijkt The Riddler zoiets van: DAMN YOU BATMAN!!! ๐ was ik er nou maar bij als ik er van wist, kreeg ik lekker gratis pizza ๐ maar dat eet ik gelukkig toch iedere zaterdag. ๐