
De GamersNET GameAwards zijn achter de rug en jullie hebben massaal gestemd op jullie enige echte favoriete game van het jaar. Bij GN is er maar één categorie en één top 3 en in de komende dagen zullen wij de top tien bekend maken van jullie keuze. De eerste drie plekken zullen de befaamde GN-Toilettegel in ontvangst mogen nemen en dat zullen wij dan ook graag tonen via een video-item.

Mafia II deed iets wat wij niet gewend waren van Sandbox-games, met een zeer verhalende en lineaire setting. De één vond dit een verademing, terwijl de ander het een gemiste kans vond. Bij GN heeft de game zeer veel fans vergaard en daarom ook deze zevende plek in de lijst.

Michiel heeft de game beloond met een 8.0, juist vanwege de geweldige Story-telling en de uitmuntende sfeer die de game rijk is. Ook de hoofdrolspeler Vito is een geweldig personage om je mee te identificeren. Blijkbaar vinden ook jullie het heerlijk om een maffioso te zijn, want jullie hebben de game beloond met een zevende plek.
GamersNET Game Award 2010: zevende plek
GN Review-score: 8.0
Bezoeker-score: 8.5
10. Starcraft II: Wings of Liberty
9. God of War III
8. World of Warcraft: Cataclysm
7. Mafia II
6. ?
5. ?
4. ?
3. ?
2. ?
1. ?