3D-functie Nintendo 3DS kan uitgezet worden

Nintendo-president Satoru Iwata heeft onthuld dat de 3D-functie van de nog niet zo lang geleden aangekondigde Nintendo 3DS uitgezet kan worden. Deze functie zal enkele dingen als gevolg kunnen hebben.

Allereerst betekent dit dat niet alle games die op de 3DS gespeeld kunnen worden per se de 3D-functie hoeven te gebruiken. Waarschijnlijk is het dan ook mogelijk dat eerdere DS-games er gewoon nog op gespeeld kunnen worden.

Daarnaast kan dit ook betekenen dat er hierdoor innovatieve games ontwikkeld worden, die constant kunnen switchen tussen 2D en 3D gameplay. Naar alle waarschijnlijkheid zullen we, zoals de laatste tijd vaak bij nieuwsberichten wordt gezet, op de E3 meer te weten komen.

  1.   
    BulletKill's avatar

    Is het dan niet een gewone DS behalve met 3D functie? Kan je net zo goed gewoon een 3D functie apparaatje verkopen dat je op een DS kan aansluiten ofzo.

  2.   
    ChielB's avatar

    3D zit echt in de hardware en de handheld zelf. Het is dus niet een kwestie van een extra add-on apparaatje eraan hangen en dat je dan 3D-gaming hebt. Daar moet ook speciaal voor ontwikkeld worden om er gebruik van te kunnen maken.

  3.   
    Tweek's avatar

    et zag er best vet uit, maar ik ga niet weer 150+ euro dokken voor zo’n ding, koop ik liever een paar games voor m’n 360

  4.   
    Magana's avatar

    Je moet dan weer een nieuwe DS kopen! Kunnen ze gewoon geen hardware er bij geven?

  5.   
    Mrn.'s avatar

    Ja, maar de hardware is de DS zelf! 🙄 (In dit geval dan)

  6.   
    craz's avatar

    Tweek schreef, "et zag er best vet uit, maar ik ga niet weer 150+ euro dokken voor zo’n ding, koop ik liever een paar games voor m’n 360"

    wat zag er vet uit..? Er is nog niks getoond voor zover ik het weet..

  7.   
    GENERAL_DS's avatar

    yagamer schreef, "

    ”Tweek” schreef, "et zag er best vet uit, maar ik ga niet weer 150+ euro dokken voor zo’n ding, koop ik liever een paar games voor m’n 360"

    wat zag er vet uit..? Er is nog niks getoond voor zover ik het weet.."

    is er wel, 1 filmpje 😆

  8.   
    Rijstekorrel's avatar

    Op zich is het wel goed dat je hem kan uitzetten.