Gamersnet.nl

Killzone 2 demo bevestigd voor Europa

Er is weer goed nieuws te melden voor fans van de knaller van Hollandse bodem, Killzone 2. Sony Computer Entertainment Europe heeft vandaag namelijk laten weten dat een demo van Killzone 2 in de Europese PlayStation Store zal verschijnen, al is het nog onduidelijk wanneer dit zal gebeuren.

De demo zal op een normale manier worden uitgebracht en niet zoals in de Verenigde Staten. Daar kunnen gamers de demo vanaf 3 februari spelen door het spel te pre-orderen bij GameStop en voor de overige mensen verschijnt de demo in de Amerikaanse PlayStation Store nadat het spel is uitgebracht. Het is echter goed mogelijk dat de demo in Europa nog voor de release van de game zal verschijnen.


Na het aardig succesvolle Killzone wordt er nu veel verwacht van Killzone 2, het vervolg dat al in 2005 op de E3 werd aangekondigd. Killzone 2 is een futuristische shooter – en ontwikkeld door het Nederlandse Guerrilla Games – die zich op de planeet Helghan zal afspelen. Daar moet je gemuteerde mensen in grote getalen afmaken. Dat zal niet geheel gladjes verlopen, aangezien deze tegenstanders onder andere het weer kunnen manipuleren.

Wil je meer weten over Killzone 2? Lees dan eens onze hands-on preview en Fast Forward!

Killzone 2 wordt 27 februari verwacht voor de PlayStation 3.