Groot-Brittannië gaat alsnog op mensenjacht met Manhunt 2

Manhunt is zo ongeveer de game waar elk politiek correct figuur over valt. Het omvat en bevat zo’n beetje alles wat volgens anti-games protesten slecht is aan videospelletjes: te veel geweld, ranzige beelden, aanstootgevende situaties en noem het maar op.

Het Verenigd Koninkrijk had zich er eerder al over uitgesproken de game uit te gaan bannen, waarna Rockstar natuurlijk tegenactie ondernam. Na vele onderhandelingen, reviews en herreviews is vandaag dan eindelijk bekend geworden dat de gamewereld aan het langste eind trekt: Manhunt 2 is doorgelaten en zal onder een 18+ label gaan verschijnen, ook in Groot-Brittannië dus.


De beklemmende sfeer uit het eerste deel dat het koude zweet over je rug liet lopen keert terug, net zoals de stealthy gameplay. Je wilt immers niet gespot worden tijdens je lugubere en gewelddadige moorden, die ditmaal nog intenser en erger in beeld gebracht worden. Het verhaal krijgt een andere wending waardoor je plots in de voeten van Daniel Lamb komt te staan. Onze vriend Daniel is samen met Leo Kasper de enige overlevende na een geheim experiment dat totaal verkeerd is verlopen. The Pickman Project, de organisatie achter dit experiment, zal alles uit de kast halen om te voorkomen dat je de waarheid naar buiten brengt.

Manhunt 2 is in Amerika verschenen voor de PlayStation 2, Nintendo Wii en PlayStation Portable. Een Europese releasedatum is nog onduidelijk.

  1.   
    crying baby's avatar

    Ik ben blij dat hij warschuinelijk ook in Nederland komt 🙂 .

  2.   
    Verbeemen's avatar

    wanneer ligt die nu is eindelijk in de winkel??? 😡 👿 da spel moet toch al super lang afzijn van 17 juli als ik me het goed herriner 😡 breng da dan nu toch gewoon uit zonder da gezaag want het mag .

  3.   
    jacobdb's avatar

    nou die mensen in de UK hebben hier dus al geen zin meer in, je weet hou de britse pers is 🙄

  4.   
    Odys's avatar

    Mensen hierboven, stop met zeuren! Dit is een overwinning voor gaming 😀

  5.   
    Verbeemen's avatar

    zijn er eigelijk nog geen prijsdalingen want als een game al zolang uit is word de prijs toch goedkoper 😀

  6.   
    Xtremie's avatar

    Ach, als die daar uitkomt zou die hier ook wel uit kunnen komen, in Duitsland in iedergeval niet 😀

  7.   
    query's avatar

    Verbeemen schreef, "zijn er eigelijk nog geen prijsdalingen want als een game al zolang uit is word de prijs toch goedkoper 😀 "

    Imo word de game goedkoper niet de prijs 😆

  8.   
    DutchGamer-W-'s avatar

    Daar moet op gedronken worden!!! 😆 Met een grote pot bier en een gezellig spelletje Manhunt op mijn PS3! 😛

  9.   
    ckerigon's avatar

    Gaming4Ever>NL schreef, "Daar moet op gedronken worden!!! 😆 Met een grote pot bier en een gezellig spelletje Manhunt op mijn PS3! 😛 "

    ook op de ps3?
    huh ik d8 altijd alleen op de wii en ps2 maar voor wat komt het nog meer dan?

  10.   
    baaser88's avatar

    als hij hier niet uitkomt haal k hem daar wel

  11.   
    DutchGamer-W-'s avatar

    kitt.h.3″][quote=”Gaming4Ever>NL schreef, "Daar moet op gedronken worden!!! 😆 Met een grote pot bier en een gezellig spelletje Manhunt op mijn PS3! 😛 "

    ook op de ps3?
    huh ik d8 altijd alleen op de wii en ps2 maar voor wat komt het nog meer dan?
    [/quote]

    De meeste PS2 games kan makelijk worden afgespeelt op de PS3 😉 Dus ook Manhunt

  12.   
    PS3Killer's avatar

    Gaming4Ever>NL schreef, "

    ”kitt.h.3″ schreef, "[quote=”Gaming4Ever>NL”]Daar moet op gedronken worden!!! 😆 Met een grote pot bier en een gezellig spelletje Manhunt op mijn PS3! 😛 "

    ook op de ps3?
    huh ik d8 altijd alleen op de wii en ps2 maar voor wat komt het nog meer dan?
    "

    De meeste PS2 games kan makelijk worden afgespeelt op de PS3 😉 Dus ook Manhunt[/quote]

    Tja, dat moet je maar willen. Veel slechtere kwaliteit iig. 😉

  13.   
    JonsoN's avatar

    PS3Killer schreef, "

    ”Gaming4Ever>NL” schreef, "[quote=”kitt.h.3″][quote=”Gaming4Ever>NL”]Daar moet op gedronken worden!!! 😆 Met een grote pot bier en een gezellig spelletje Manhunt op mijn PS3! 😛 "

    ook op de ps3?
    huh ik d8 altijd alleen op de wii en ps2 maar voor wat komt het nog meer dan?
    "

    De meeste PS2 games kan makelijk worden afgespeelt op de PS3 😉 Dus ook Manhunt[/quote]

    Tja, dat moet je maar willen. Veel slechtere kwaliteit iig. 😉
    [/quote]

    Ik speel soms PS2 spellen op PS3, heb nog geen problemen ondervonden dus ik weet niet waar je het over hebt,.. 🙂