Assassin’s Creed is volgens sommigen dé grote topper van 2007 geworden, voor anderen was de game misschien een (kleine) teleurstelling. Desondanks heeft Ubisoft laten weten dat de game nu al bijzonder goed verkoopt, want inmiddels zijn er al meer dan 2.5 miljoen exemplaren over de toonbank gegaan. Hiermee is Assassin’s Creed in de Verenigde Staten bijvoorbeeld de snelst verkopende nieuwe game-franchise.

In Assassin’s Creed speel je Altaïr, leider van de Assassijnen ten tijde van de Middeleeuwse kruistochten. In de game neem je zijn rol als sluipmoordenaar op je, zodat de game vooral zal bestaan uit observeren, sluipen en moorden. Wanneer je je ‘target’ hebt gekregen en je weet wie je volgende slachtoffer zal worden, heb je de keuze uit een scala aan mogelijkheden om de ongelukkige om het leven te brengen. Zo zul je hem/haar eerst kunnen observeren om diens dagelijkse route te ontdekken, waarna je een hinderlaag aanlegt en het slachtoffer een kopje kleiner maakt. Hierop zijn talloze variaties, ook omdat Altaïr erg lenig is (hij schijnt 50% van de vaardigheden van de Perzische Prins te hebben) en volgens Ubisoft alle kanten uit kan.
Wil je meer weten over Assassin’s Creed? Check dan snel onze review!
Assassin’s Creed is inmiddels verschenen voor de Xbox 360 en PlayStation 3. De PC en Nintendo DS-versie wordt begin 2008 uitgebracht.
dat doen ze weer lekker, vooral in amerika 8)
had ook niet anders verwacht, het zullen er nog wel meer worden als de pc-versie komt 😀
Ik ben er 1 van 🙂 en heb zeker geen spijt dat ik hem gekocht heb! echt een aanrader:P
dat word een mooie winst voor ubisoft en straks komen daar de pc en ds versie nog bij 😆 8)
Geld voor een 2e deel 😆
Ja dat is wel te verwachten. Dit is een echt bijzonder spel het verhaal alleen al. zoiets heb ik nog noóit in mijn hele leven gezien op het gebied van gaming maar komt er een vervolg aan het einde is zo bizzare en mistig 😕
Lang leve het hypen.
Hoe willen ze AC op de DS zetten? :p
verdiend!! maar wacht op pc versie 🙁
Zonder mij 2.999.999!! 😛
Inderdaad. De hype was veel te groot voor wat de game uiteindelijk geworden is. Zonde.
Agreed (met Design)
Cod4 en Mass Effect vind IK een stuk beter.
Zelfs oblivion en GoW eigenlijk.
en dat is dus ook gewoon eigenlijk omdat je er meer van had verwacht! want het is gewoon TE veel in de media geset segmaa… Alsof het perfect was, maar dat was niet zo. Het is gewoon een topper. net als galaxy,mass effect en cod 4… MAar te overschat.
en woensdag nog 1the bij voor ps3, muahahahahaha, kan niet wachten 😛
Je kan niet Assassin’s Creed vergelijken met CoD 4 want dat is een hele andere genre;)
zelf vind ik het wel leuk maar ik had er iets meer van verwacht.
maar ik ben zeker niet teleurgesteld.
Ik heb een pc besteld en binne enkele dage krijg ik hem.
Syteem eisen:
Core2 quad proc. Q6600
4GB ram
Geforce 8800GTS(640mb)
Denke jullie dat ik met mijn pc AC op High zal kunne spele?
het is ook een super goeie game 😛
gr, Kilerden